با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلاف آرزوها

دانلود و خرید کتاب صوتی کلاف آرزوها

۲٫۰ از ۲ نظر
۲٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی کلاف آرزوها  نوشته  گرگوار دولاکور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی کلاف آرزوها

کتاب صوتی کلاف آرزوها نوشته گرگوار دولاکور است که با ترجمه شهلا حائری و صدای شهین نجف‌زاده منتشر شده است. این کتاب داستان زنی است که در یک مغازه خرازی در شهری کوچک کار می‌کند و تمام آرزوهایش برباد رفته است.

درباره کتاب کلاف آرزوها

ژوسلین زنی جوان است که در یک شهر کوچک زندگی می‌کند، او همیشه آرزو داشته طراح لباس شود و با مردی عاشق پیشه ازدواج کند اما حالا همسر مردی است که مدام به او خیانت می‌کند و در یک خرازی کوچک کار می‌کند. ژو تنها است و از دروغ و درک نشدن خسته است که ناگهان اتفاق عجیبی می‌افتد. او تبدیل می‌شود به ثروتمندترین زن کشور اما چطور؟ ژوسلین ثروتش را از همه پنهان می‌کند و همچنان در شهر می‌ماند اما در داستان مرحله به مرحله اتفاقات عجیبی پیش می‌آید که هیجان داستان را چند برابر می‌کند.

شنیدن کتاب ژوسلین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
FTP
۱۴۰۰/۰۲/۳۱

کتاب حال خوب کنی نبود. رها کردن رو خیلی خوب توصیف کرده بود. گفته بود برآورده شدن آرزوهات لزوما حالتو خوب نمی کنه و یه سری شرایط اولیه داره. و از همه مهم تر گفته بود وقتی همه چیز داره خوب

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۸٫۸ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۴۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۰۸٫۸ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن