با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جز عشق راهی نیست

دانلود و خرید کتاب صوتی جز عشق راهی نیست

قدرت شفابخش زندگی‌های آینده را از طریق گذشته درمانی کشف کنید

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جز عشق راهی نیست  نوشته  برایان ال‌. وایس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جز عشق راهی نیست

کتاب صوتی جز عشق راهی نیست نوشته برایان ال وایس است که با ترجمه زهره زاهدی منتشر شده است. کتاب صوتی جز عشق راهی نیست شما را به سمت یک زندگی پر از شادی هدایت می‌کند. این کتاب کمک می‌کند تا قدرت شفابخش زندگی‌های آینده را از طریق گذشته درمانی کشف کنید. 

درباره کتاب جز عشق راهی نیست

این کتاب ماجرای یک دکتر روان‌شناس است که مواردی را معاینه می‌کند که درآن فرد در خواب آینده را می‌بیند و دقیقا پیش‌بینی‌اش درست از آب در می‌آید. او می‌گوید با افراد صحبت می‌کردم و می‌خواستم با دعا کاری کنم به خدا نزدیک بشوند و آینده را تا حد بسیاری تغییر بدهند. تمام اتفاقات ان کتاب واقعی است و با تغییر نام بیماران منتشر شده است.

شنیدن کتاب جز عشق راهی نیست را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به روان‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جز عشق راهی نیست

تجربهٔ یکی از بیمارانم قدرت و جدیت الهام پیش از وقوع رویداد را نشان می‌دهد. مدتی بود خواب‌هایی دربارهٔ آینده می‌دید که درست از آب درمی‌آمد. خوابی که باعث شده بود به‌سرعت به من مراجعه کند، دربارهٔ تصادف اتومبیل وحشتناکی بود که قرار بود برای پسرش اتفاق بیفتد. به من گفت: «خوابم واقعی بود!» تصادف را به‌وضوح دیده بود و از اینکه پسرش در چنین حادثه‌ای کشته شود، وحشت کرده بود. به‌جز اینکه مردی که در خواب دیده بود موسفید بود، در حالی که پسرش یک مرد بیست و پنج‌ساله با موهای تیره بود.

به کاترین فکر کردم و ناگهان احساس کردم به من الهام شد که توصیهٔ درستی خواهم کرد. به او گفتم: «ببین، می‌دانم که بسیاری از خواب‌های درست از آب درآمده است. اما دلیل نمی‌شود که این یکی هم واقعیت پیدا کند. در اطراف ما موجوداتی با انرژی و آگاهی برتر، هر چه می‌خواهی اسمشان را بگذار، فرشته، فرشتهٔ نگهبان، راهنما یا خدا، وجود دارند و آنها می‌توانند در حوادث زندگی ما دخالت کنند. در اصطلاح ادیان به آن «فیض الهی» می‌گویند، مداخلهٔ یک موجود الهی. دعا کن، نذر کن، هر کاری بلدی به روش خودت انجام بده».

او توصیهٔ مرا موبه‌مو انجام داد و دعا کرد، مراقبه کرد و حادثه را از نو پیش چشم مجسم کرد. با این حال حادثه روی داد. با این تفاوت که دیگر مرگ‌آور نبود. دلیلی برای وحشت کردن او وجود نداشت. درست بود، پسرش از ناحیهٔ سر مجروح شد، اما صدمهٔ جدی ندید. با این حال این جراحت اثر ماندگار خودش را به‌جا گذاشت. وقتی پزشکان پانسمان سر او را باز کردند، دیدند که همهٔ موهایش سفید شده است.

تا همین چند ماه پیش که در یکی از آن موارد نادر بیمارم را به آینده پیش بردم، که معمولاً آیندهٔ زندگی خودشان است. من فقط وقتی احساس می‌کنم بیمار از نظر روانی به قدر کافی قوی هست که بتواند از عهدهٔ شرایط برآید، او را در زمان به جلو می‌برم. معمولاً در خصوص درک مفاهیمی که آنها از آینده با خود می‌آورند، من هم به اندازهٔ خودشان مردد هستم. 

بهار گذشته، مشغول ایراد سخنرانی‌هایی برای کارکنان یک کشتی بودم. در چنین جلساتی معمولاً کل مخاطبینم را به‌صورت جمعی هیپنوتیزم می‌کنم، به زندگی‌های قبل هدایتشان می‌کنم و دوباره به زمان حاضر برشان‌می‌گردانم. بعضی‌ها به‌موقع به عقب برمی‌گردند، بعضی‌ها خوابشان می‌برد، بعضی دیگر هم بدون اینکه هیپنوتیزم شوند همان‌جا که هستند باقی می‌مانند. این بار یکی از حاضرین، والتر، مرد ثروت‌مندی که در حرفهٔ تولید و فروش نرم‌افزار کامپیوتر نبوغی دارد، سرخود به آینده رفت. به آیندهٔ زندگی شخصی خودش هم نرفت، بلکه به هزارهٔ آینده رفت!

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
نگین
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

کتاب خیلی عالی هستش و دید جدیدی به ادم میده و تاثیرگذاری خیلی زیادی داره امیدوارم طاقچه کتاب های دیگه این نویسنده (معجزه وجود دارد) و (تنها عشق حقیقت دارد) برامون بذاره ممنونم 🌷

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۵٫۰ مگابایت
دسته بندی
زمان۱۱ ساعت و ۰۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱۵٫۰ مگابایت