با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جز عشق راهی نیست

دانلود و خرید کتاب جز عشق راهی نیست

قدرت شفابخش زندگی‌های آینده را از طریق گذشته درمانی کشف کنید

۴٫۳ از ۷ نظر
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جز عشق راهی نیست  نوشته  برایان ال‌. وایس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جز عشق راهی نیست

کتاب جز عشق راهی نیست نوشته برایان ال وایس است که با ترجمه زهره زاهدی منتشر شده است. این کتاب کمک می‌کند تا قدرت شفابخش زندگی‌های آینده را از طریق گذشته درمانی کشف کنید.

درباره کتاب جز عشق راهی نیست

این کتاب ماجرای یک دکتر روان‌شناس است که مواردی را معاینه می‌کند که درآن فرد در خواب آینده را می‌بیند و دقیقا پیش‌بینی‌اش درست از آب در می‌آید. او می‌گوید با افراد صحبت می‌کردم و می‌خواستم با دعا کاری کنم به خدا نزدیک بشوند و آینده را تا حد بسیاری تغییر بدهند. تمام اتفاقات ان کتاب واقعی است و با تغییر نام بیماران منتشر شده است.

خواندن کتاب جز عشق راهی نیست را به چه کسانی یپشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به روان‌شناسی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جز عشق راهی نیست

تجربهٔ یکی از بیمارانم قدرت و جدیت الهام پیش از وقوع رویداد را نشان می‌دهد. مدتی بود خواب‌هایی دربارهٔ آینده می‌دید که درست از آب درمی‌آمد. خوابی که باعث شده بود به‌سرعت به من مراجعه کند، دربارهٔ تصادف اتومبیل وحشتناکی بود که قرار بود برای پسرش اتفاق بیفتد. به من گفت: «خوابم واقعی بود!» تصادف را به‌وضوح دیده بود و از اینکه پسرش در چنین حادثه‌ای کشته شود، وحشت کرده بود. به‌جز اینکه مردی که در خواب دیده بود موسفید بود، در حالی که پسرش یک مرد بیست و پنج‌ساله با موهای تیره بود.

 در اطراف ما موجوداتی با انرژی و آگاهی برتر، هر چه می‌خواهی اسمشان را بگذار، فرشته، فرشتهٔ نگهبان، راهنما یا خدا، وجود دارند و آنها می‌توانند در حوادث زندگی ما دخالت کنند. در اصطلاح ادیان به آن «فیض الهی» می‌گویند، مداخلهٔ یک موجود الهی. دعا کن، نذر کن، هر کاری بلدی به روش خودت انجام بده». او توصیهٔ مرا موبه‌مو انجام داد و دعا کرد، مراقبه کرد و حادثه را از نو پیش چشم مجسم کرد. با این حال حادثه روی داد. با این تفاوت که دیگر مرگ‌آور نبود. دلیلی برای وحشت کردن او وجود نداشت. درست بود، پسرش از ناحیهٔ سر مجروح شد، اما صدمهٔ جدی ندید. با این حال این جراحت اثر ماندگار خودش را به‌جا گذاشت. وقتی پزشکان پانسمان سر او را باز کردند، دیدند که همهٔ موهایش سفید شده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
yasaman
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

کتاب در امتداد کتاب های گذشته نویسنده اس ، یعنی اول توصیه به خوندن استادهای بسیار زندگی های بسیار میکنم بعد ای کتاب که در همون دوره های درمانی ایشونه و موضوع هم درباره جلسات روانکاوی هست که بیانگر صحت

- بیشتر
Behzad @booker
۱۳۹۹/۱۱/۱۳

همین کتابه که در ادامه کتاب قبلی توصیه میکنم حتما حتما بخونید کتاب قبلی:" استادان بسیار زندگی های بسیار" البته من نسخه چاپیش با نام "تنها عشق حقیقت دارد" رو دارم فقط میتونم بگم بی نظیره

Paria_e4
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

این کتاب و کتاب (استادان بسیار ، زندگی های بسیار ) عالی هستن . واقعا نگرش تون رو نسبت به زندگی تغییر میده

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
مدیریت خشم، سلامتی، همدلی، شفقت، صبر و تفاهم، دوری از خشونت، روابط، امنیت، جبر و اختیار، تعمق و مراقبه، معنویت: همهٔ اینها قدم‌هایی هستند به سوی جاودانگی. باید یا در زمان حال یا در آینده در سفرمان به سوی یکتا، در آنها مهارت پیدا کنیم. و همهٔ اینها سطوح کوچکی هستند از بزرگ‌ترین فضیلت، یعنی محبت. محبت درس نهایی است. اگر دوست بدارید: چطور ممکن است خشمگین شوید؟ چطور ممکن است مهربان یا همدل نباشید؟ چطور ممکن است رابطهٔ درست را انتخاب نکنید؟ چطور ممکن است به یکدیگر ضربه بزنید؟ محیط زیست را آلوده کنید؟ با همسایه‌تان بجنگید؟ در دلتان جایی به عقاید متفاوت، روش‌های متفاوت و شیوه‌های زندگی متفاوت ندهید؟ امکان‌پذیر نیست.
yasaman
محبت تا دنیای دیگر ادامه می‌یابد و سپس توسط روح دوباره به اینجا برمی‌گردد. محبت درک همهٔ رمزهاست. برای من محبت آخرین مذهب است. اگر می‌توانستیم هر یک به روش خودمان دوست بداریم، می‌توانستیم آئین‌هایی را که می‌گویند «راه من راه درست است و باقی نادرست‌اند»، دور بیندازیم، می‌توانستیم خشونت، اختلاف و رنجی را که به نام خدایی خاص «خدای من» ایجاد می‌کنیم، کنار بگذاریم. چرا که خدا جهانی است، مال همه است و خدا محبت است. آن وقت دیگر مجبور نمی‌شدیم زندگی‌های متوالی صبر کنیم تا به خدا برسیم.
yasaman

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۵۲۷-۸۲-۷
تعداد صفحات۲۵۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۴/۰۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۵۵۲۷-۸۲-۷