با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن اثر محمود دانایی

دانلود و خرید کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن

۴٫۰ از ۱ نظر
۴٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن  نوشته  محمود دانایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن

کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن اثری از محمود دانایی است که با صدای آسمان مصطفایی می‌شنوید. با شنیدن این کتاب صوتی یاد می‌گیرید عادت قضاوت کردن را کنار بگذارید و خود را برای یک زندگی آسوده و آرام آماده کنید. زندگی که عاری از هرگونه قضاوت و پیش‌داوری است. 

درباره کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن

قضاوت نکردن، یکی از کارهایی است که همه ما باید انجام بدهیم. اما مشکل این جاست که این عبارت، هرچند در زبان به ظاهر ساده بیان می‌شود، اما وقتی پای عمل برسد، بسیار سخت است. اما هربار که انسان، به قضاوت کسی بنشیند یا درباره یک موضوع با پیش‌داوری‌های خود تصمیم بگیرد یا قدم بردارد، ذهنش را درگیر موضوعاتی می‌کند که می‌تواند بعدا دردسرساز شود و همچنین توجه و تمرکز و آرامشش را مغشوش کند. 

بعد روحانی و معنوی وجود انسانی بعد از هر عمل ناشایستی، ضعیف می‌شود و قضاوت کردن هم از این قاعده مستثنی نیست. در این میان نقش ما چیست؟

وجود انسان دارای ابعادمختلفی است: هم بعد جسمانی و هم بعد معنوی و روحانی. رسیدگی به بعد روحانی وجود به اندازه بعد جسمانی و چه بسا بیشتر از آن اهمیت دارد. بهترین غذا را برای تغذیه جنبه معنوی وجود، می‌توان پایبندی و عمل به اصول اخلاقی دانست. در حقیقت این پایبندی، علاوه بر تغذیه بعد دیگر وجود انسان، به او کمک می‌کند تا زندگی راحت‌تری برای خود رقم بزند.

کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن هم با هدف دستیابی به همین خواسته‌ها نوشته شده است؛ محمود دانایی در این کتاب به ما کمک می‌کند تا تغذیه معنوی خود را به همراه تأمین آسایش و آرامش در زندگی ظاهری و اجتماعی تامین کنیم. نحوه طراحی کتاب راز‌های قضاوت نکردن و همچنین کتاب‌های دیگر این مجموعه به این صورت است که در هر کدام برای یک صفت اخلاقی و سی روز طراحی شده است تا هر روز یک صفحه از آن مطالعه و به آن فکر شود. 

کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

این کتاب به شما کمک می‌کند تا عادت قضاوت کردن اطرافیانتان را کنار بگذارید،. با تمرین‌ها کتاب به صورت گام به گام پیش بروید تا بتوانید زندگی عاری از قضاوت و  ذهنی شادتر و آسوده‌تر را تجربه کنید. 

درباره محمود دانایی

محمود دانایی مترجم و نویسنده ایرانی است که در حال حاضر با انتشارات کتاب‌سرای نیک همکاری می‌کند. از میان کتاب‌هایی که او به فارسی ترجمه کرده است می‌توان به: کی ز مردن کم شدم؟ سفر روح، بهشت برین حقیقت دارد، رازهای قضاوت نکردن، رازهای فروتنی و رازهای نوع دوستی اشاره کرد.

درباره آسمان مصطفایی

آسمان مصطفایی، دوبلور و گوینده کتاب‌های صوتی است. او در دانشگاه هنر تهران تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کرده است و کتاب‌های بسیاری با صدای او به صورت صوتی منتشر شده‌اند.

بخشی از کتاب صوتی رازهای قضاوت نکردن 

هنگامی که سعی می‌کنیم صفت مثبتی را در خود پرورش دهیم، تازه متوجه وجود مانع‌هایی سر راهمان می‌شویم، یا به عبارتی موانع واضح‌تر می‌شوند.

قضاوت منفی نکردن هدفی قابل ستایش و ضروری است، ولی وقتی با کسی مواجه می‌شویم که واقعاً قابل انتقاد است چه باید کرد؟ با کسی که رفتارش به ضرر دیگران است و مثلاً در محیط کار، عملکرد مناسبِ بخش را مختل می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۱٫۶ مگابایت