با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم

کتاب صوتی چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم

کتاب صوتی چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم به شما کمک می‌کند بتوانید یک خانه مناسب پیدا کنید، با راهکارهای این کتاب می‌توانید بهترین تصمیم را برای خرید و یا اجاره یک خانه بگیرید و با پولی که دارید بهترین‌ها را انتخاب کنید.

شنیدن کتاب چگونه خانه مناسبی بخریم یا اجاره کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که می‌خواهند خانه‌شان را عوض کنند و یا خانه بخرند مخاطبان این کتاب هستند.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۱۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۴٫۳ مگابایت