با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاناتان مرغ دریایی

دانلود و خرید کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی  نوشته  ریچارد باخ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

کتاب جاناتان مرغ دریایی اثر ریچارد باخ در سال ۱۹۷۰ منتشر شد و از آن زمان همواره یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا بوده است.

درباره کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی

ریچارد باخ در کتاب جاناتان مرغ دریایی، داستان پرنده‌ای را روایت می‌کند که با بقیه همنوعان خود تفاوت دارد. این مرغ دریایی سرشار از امید است و می‌خواهد تندتر و بالاتر پرواز کند؛ اما سایر همنوعانش حاضر به پذیرش این تغییر نیستند و او را از جمع خود طرد می‌کنند. این کتاب الهام‌بخش انسان‌هایی است که به دلیل تفاوت، جامعه حاضر به پذیرش آن‌ها نیست. کسانی که به دنبال معنای تازه‌ای از زندگی هستند و بدون ترس در مسیر تحقق هدف خود گام بر می‌دارند. باید خاطرنشان ساخت که باخ در کتاب جاناتان مرغ دریایی، مفاهیم والایی چون خودشناسی، عشق و آزادی را مطرح می‌کند.

شنیدن کتاب جاناتان مرغ دریایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

شنیدن کتاب صوتی جاناتان مرغ دریایی را به همه کسانی که به دنبال کشف تازه‌ای از معنای زندگی هستند، پیشنهاد می‌کنیم.

درباره ریچارد باخ

ریچارد باخ در سال ۱۹۳۶ در اوک پارک ایلینوی متولد شد. ریچارد علاقه فراوانی به پرواز داشت و در تمامی رشته‌های مرتبط با خلبانی فعالیت کرد که از جمله آن‌ها می‌توان به ساخت تصاویر متحرک در آسمان توسط نمایش هوایی خلبان تاکتیکی جنگنده‌های نیروی هوایی و و آموزگاری فنی هوانوردی اشاره کرد. نویسندگی دیگر علاقه ریچارد باخ بود که در آن هم با موفقیت حاضر شد. او در تمام کتاب‌های خود از هواپیما و پرواز به‌عنوان وسیله‌ای برای انتقال یک پیام استفاده می‌کند. از جمله مهم‌ترین آثار باخ می‌توان به جاناتان مرغ درایی، هدیه پرواز، پندار یا اوهام، پلی به سوی جاودانگی، گریز از سرزمین امن، یگانه، فراسوی ذهنم و یادداشت‌های مرد فرزانه اشاره کرد.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۱۶,۵۰۰ تومان
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۹٫۱ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۱۶,۵۰۰تومان
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۹٫۱ مگابایت