با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی گروه محکومین اثر فرانتس کافکا

دانلود و خرید کتاب صوتی گروه محکومین

۲٫۶ از ۸ نظر
۲٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گروه محکومین  نوشته  فرانتس کافکا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گروه محکومین

کتاب صوتی گروه محکومین نوشته فرانتس کافکا و ترجمه صادق هدایت با صدای فریاد موسویان در اختیار مخاطب قرار گرفته است. در این کتاب کافکا در قالب یک داستان سرنوشت همواره محکوم انسان را نشان می‌دهد.

درباره کتاب صوتی گروه محکومین

این کتاب تصویری از محکومیت ابدی انسان که مرگ است را نشان می‌دهد. کافکا نظراتش در ارتباط با آنارشیسم، مرگ و کمونیسم را در این کتاب بیان می‌کند. این کتاب سرگذشت گروهی از انسان‌ها است که محکوم به مرگ شده‌اند اما نمی‌دانند جرمشان چیست و چه زمانی کشته خواهند شد. تصویر پوچ کافکا از زندگی در این کتاب به وضوح خودش را نشان می‌دهد. این کتاب نمود مدرنیسم کافکایی است یعنی همان سرگشتگی و پوچی و اسارتی که کافکا همواره در آثارش نشان می‌دهد. صادق هدایت ترجمه خوبی از این اثر در اختیار شنونده قرار می‌دهد.

درباره فرانتس کافکا نویسنده کتاب گروه محکومین

فرانتس کافکا ‍(۱۸۸۳ ـ ۱۹۲۴) از نویسندگان و مهم و تاثیرگذار آلمانی قرن بیستم است. او به دوست نزدیکش ماکس وبر وصیت کرده بود تمام نوشته‌هایش را قبل از خواندن و بدون انتشار یک‌جا بسوزاند اما دوستش پس از مرگش به این وصیت عمل نکرد و باعث ظهور یکی از مهم‌ترین نویسندگان مدرنیسم شد. مشهورترین اثر این نویسنده رمان مسخ است.

شنیدن کتاب صوتی گروه محکومین را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام کسانی که طرفدار مکتب اگزیستانسیالیسم هستند از شنیدن این کتاب لذت می‌برند و می‌توانند تاثیر نثر خاص صادق هدایت را در ترجمه این اثر ببینند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱۳٫۰ مگابایت
دسته بندی
زمان۰۳ ساعت و ۵۲ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۱۳٫۰ مگابایت