دانلود کتاب صوتی روزها، ماه‌ها، سال‌ها اثر یان لیانکه با صدای مهیار ستاری | طاقچه
با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی روزها، ماه‌ها، سال‌ها اثر یان لیانکه

دانلود و خرید کتاب صوتی روزها، ماه‌ها، سال‌ها

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی روزها، ماه‌ها، سال‌ها  نوشته  یان لیانکه  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی روزها، ماه‌ها، سال‌ها

کتاب صوتی روزها، ماه‌ها و سال‌ها نوشته یان لیانکه، اثری شنیدنی از رابطه‌ی دوستانه مردی با سگش است. رابطه‌ای که بر اثر یک یک مصیبت آغاز شده و حالا عمق می‌گیرد و زیبایی‌اش را به نمایش می‌گذارد.

نسخه صوتی کتاب روزها، ماه‌ها و سال‌ها را با ترجمه محمود گودرزی و صدای زیبای مهیار ستاری بشنوید. 

درباره کتاب صوتی روزها، ماه‌ها و سال‌ها

روزها، ماه‌ها و سال‌ها شرح رابطه‌ی مردی‌ با سگ همراهش است. رابطه‌ای که بر اثر یک مصیبت آغاز می‌شود و کم‌کم عمق پیدا می‌کند. این دوستی میان آن‌ها هر روز و هر لحظه زیباتر می‌شود و ماجرایی ساده میان انسان و حیوان، به داستانی پر شور بدل می‌شود. داستانی که از قدرت اراده‌ی انسان‌ها در برابر حوادث می‌گوید. گویی رنگ مبارزه، تلاش برای زندگی و یافتن زیبایی‌های آن را به نمایش می‌گذارد...

کتاب صوتی روزها، ماه‌ها و سال‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و رمان‌های خارجی از شنیدن کتاب صوتی روزها، ماه‌ها و سال‌ها لذت می‌برند. اگر از دوست‌داران حیوانات هستید، شما را به شنیدن کتاب صوتی روزها، ماه‌ها و سال‌ها دعوت می‌کنیم.

درباره یان لیانکه

یان لیانکه در سال ۱۹۵۸ در استان هنانِ، چین در خانواده‌ی فقیر به دنیا آمد. پدر و مادر که توانایی مالی فرستادن او به دانشگاه را نداشتند او را تشویق کردند تا به ارتش ملحق شود. یان لیانکه بعد از زندگی نظامی‌اش به نوشتن روی آورد و به یکی از نویسندگان محبوب چینی تبدیل شد که آثارش جوایز معتبری کسب کرده‌اند. اما در عین حال نوشته‌هایش از تیغ سانسور در امان نمانده‌اند. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰۰٫۹ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۷ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۲۰۰٫۹ مگابایت