با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی مونالیزای منتشر اثر شاهرخ گیوا

دانلود و خرید کتاب صوتی مونالیزای منتشر

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مونالیزای منتشر  نوشته  شاهرخ گیوا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مونالیزای منتشر

کتاب صوتی مونالیزای منتشر اثر شاهرخ گیوا، داستان عشقی مجنون‌وار است که در سایه‌ی اتفاقات سیاسی و تاریخی ایران در دوران قاجار و پهلوی روایت می‌شود. 

نسخه صوتی کتاب مونالیزای منتشر را با صدای امید تقوی بشنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی مونالیزای منتشر

شاهرخ گیوا در کتاب مونالیزای منتشر، عشقی موروثی و افسانه‌ای را بازگو می‌کند. در این داستان با خاندان قیونلوها آشنا می‌شویم که از خانواده‌های اصیل اشراف‌زاده هستند و نسبشان به دربار و حکومت قاجار می‌رسد. افسانه‌ای در میان اعضای این خانواده وجود دارد که بر اساس آن هر یک از آن‌ها اگر عاشق بشوند، سرانجام این عشق به جنون و مرگ منتهی خواهد شد. داستان مونالیزای منتشر هم داستان همین دلداگی‌های مجنون‌وار است. 

شاهرخ گیوا در کنار این روایت عاشقانه، از اتفاقات مهم سیاسی و تاریخی ایران هم می‌نویسد. اتفاقاتی که از دوران قاجار آغاز می‌شود، به دوران سلطنت پهلوی می‌رسد و در سال‌های اخیر ادامه پیدا می‌کند. 

کتاب صوتی مونالیزای منتشر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر دوست دارید رمانی جذاب از عشقی جنون‌انگیز را بشنوید، شنیدن کتاب صوتی مونالیزای منتشر را به شما پیشنهاد می‌کنیم 

بخشی از کتاب صوتی مونالیزای منتشر 

شاه عباس آمد گفت؛ ریشتان را بتراشید و سبیل بگذارید، گذاشتیم، آن هم تا بناگوشش را. آن یکی روبند و شلیته و کلاه نمدی برمان کرد. گفتیم؛ مبارک است، دیگری آمد، گفت: زن‌ها چادرها را بردارند، برداشتند. مردها سبیل کوتاه کنند، کلاه شاپو و پهلوی بگذارند، ما هم گذاشتیم، حالا هم که این شکل شده‌ایم. همیشه دنبال شکل خودمان؛ شکل حقیقی‌مان می‌گردیم، اما نمی‌دانیم آن شکل چه شکلی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۳۲٫۴ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۵۰ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۳۲٫۴ مگابایت