با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نیمه‌ تاریک جویندگان نور

دانلود و خرید کتاب صوتی نیمه‌ تاریک جویندگان نور

۵٫۰ از ۵ نظر
۵٫۰ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نیمه‌ تاریک جویندگان نور  نوشته  دبی فورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نیمه‌ تاریک جویندگان نور

 نیمه تاریک جویندگان نور نام اثری از دبی فورد است که درباره کشف توانایی‌های فردی و درونی و شیوه بروز دادن آنها صحبت می‌کند و در کنار این مباحث، تمریناتی برای تقویت اعتمادبه نفس و یافتن استعدادهای درونی به خواننده می‌دهد.

 درباره کتاب صوتی نیمه تاریک جویندگان نور

همه ما از روبرو شدن با نیروهای منفی و تاریکی‌های درونی خود دوری می‌کنیم، غافل از اینکه همین تاریکی‌های درونی می‌تواند ما را به روشنایی‌های زندگی برساند.

نیمه تاریک جویندگان نور در مورد شناسایی توانایی‌هایی شخصی و درونی است. شما در این کتاب صوتی با تمام لایه‌های پنهان خودتان مواجه می‌شوید و برای اینکه تبدیل به بهترین نسخه از خودتان شوید، تغییراتی درونی ایجاد می‌کنید. پس اگر فکر می‌کنید که می‌توانید بهتر باشید و سرنوشت بهتری برای خودتان داشته باشید، این کتاب را بشنوید و تمرین‌های آن را دقیق انجام دهید.

درباره دبی فورد

دبی فورد یک متخصص شناخته شده بین‌المللی در زمینه تحول شخصی است. او علاوه‌بر نویسندگی، سخنران انگیزشی و مربی زندگی است. او هشت کتاب پرفروش در مورد دردهای درونی و مقابله با ترس را به رشته تحریر درآورده است. دبی فورد موسسه‌ای به نام «یکپارچگی فورد» تأسیس کرد تا آموزگارانی را در زمینه توسعه شخصی و بهبود مهارت‌های فردی تربیت کند. همچنین او یکی از نویسندگان پرطرفدار در دنیاست.

 بخشی از کتاب نیمه تاریک جویندگان نور

این ما نیستیم که درون دنیاییم، بلکه دنیا درون ماست. اولین باری که این جمله را شنیدم گیج بودم. چطور ممکن بود دنیا درون من باشد؟ چگونه ممکن بود تو یا انسانی دیگر درون من زندگی کنند؟ مدت‌ها طول کشید تا بفهمم آن چه در واقع درون من است هزاران ویژگی و صفات متفاوتی است که انسان‌ها را شکل می‌دهد و این‌که در وجود هر انسانی نقشه تمام نوع بشر وجود دارد. این مدل مجازی جهان به ما می‌آموزد که هر یک از ما ذره‌ای کوچک از جهانی بزرگیم. اگر شما هولوگرام یا قطعه تمام نگار روی کارت اعتباری یا گواهینامه خود را به قطعات کوچک ببرید و بعد روی هر یک از آن‌ها نور لیزر بتابانید تصویر کامل کارت را روی هر یک از قطعاتِ آن خواهید دید. به همین ترتیب اگر هر انسان را به تنهایی بررسی کنید هولوگرام کل جهان را در او خواهید یافت. نقشه کل جهان در دی‌اِن‌اِی هر یک از ما نقش بسته است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
رضا
۱۳۹۹/۰۶/۲۴

بهترین کتابی که تا حالا تو عمرم خوندم .برای تقویت اعتماد به نفس و خودشناسی.

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۹ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵۰٫۹ مگابایت
زمان۰۹ ساعت و ۰۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۵۰٫۹ مگابایت