دانلود کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال با صدای حسین غلامی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال اثر کال نیوپورت

دانلود و خرید کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

معرفی کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال، نوشته‌ی کال نیوپورت درباره‌ی انتخاب زندگی متمرکز در دنیایی آشفته است که ناهید ملکی آن را به فارسی ترجمه کرده است. نسخه صوتی کتاب مینیمالیسم دیجیتال را با صدای حسین غلامی می‌شنوید.

درباره‌ی کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که در دنیای مجازی غرق شده‌اید و بعد زمانتان را از دست داده‌اید. حتما پیش آمده که از یک تکنولوژی یا فناوری جدید هیجان‌زده شده‌اید اما بعد از مدت زمان کمی متوجه شده‌اید که این فناوری جدید نمی‌تواند چیزی را که می‌خواهید، به شما بدهد. در عین حال جذابیتش آنقدر زیاد است که نمی‌توانید از خیرش بگذرید. چه اتفاقی می‌افتد؟ راه چاره‌ی ما چیست؟ کال نیوپورت در کتاب مینیمالیسم دیجیتال به همین موضوع پرداخته است. کتاب مینیمالیسم دیجیتال یک کتاب راهنما برای انتخاب زندگی متمرکز در دنیایی آشفته است. در این کتاب، با نمونه‌های بسیاری از مینیمالیست‌های دیجیتال مواجه خواهید شد؛ کسانی که با کاهش شجاعانه‌ی زمان سپری‌شده در اینترنت، از این زمان برای تمرکز بر تعداد کمی از فعالیت‌های بسیار باارزش استفاده کرده‌اند و بدین ترتیب، شاهد تغییرات مثبت بزرگی بوده‌اند. مینیمالیسم دیجیتال دو بخش دارد: نیوپورت در بخش اول به بررسی نمونه‌های متنوعی از زندگی‌های واقعی از کشاورزان تا برنامه‌نویس‌ها، شیوه‌های رایج مینیمالیست‌های دیجیتال و ایده‌های حمایت‌کننده آن‌ها می‌پردازد. و در بخش دوم نشان می‌دهد که چگونه مینیمالیست‌های دیجیتال روابط خود را با شبکه‌های اجتماعی بازنگری می‌کنند و لذت‌های خارج از دنیای دیجیتال را از نو کشف می‌کنند. او همچنین راهکارهایی نیز ارائه می‌دهد که برای به دست آوردن کنترل دوباره بر زندگی‌مان به آن‌ها احتیاج داریم. راهکارهایی که پاکسازی دیجیتال نام دارند.

کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال برای تمام کسانی است که به یک پاکسازی اساسی در فضای دیجیتالی احتیاج دارند. اگر شما هم نمی‌دانید وقت خود را در شبکه‌های مجازی چطور مدیریت کنید، کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال برای شما است. 

درباره‌ی کال نیوپورت

کالوین نیوپورت، نویسنده‌ی کتاب کار عمیق و مینیمالیسم دیجیتال، مهندس کامپیوتر و استاد علوم کامپیوتر دانشگاه جورج تاون ، در ۲۳ جون ۱۹۸۲ متولد شد. او در زمینه نظریه سیستم‌های توزیع شده تحقیق می‌کند و علاوه بر کارهای دانشگاهی، در زمینه تعامل و کنش بین فرهنگ و تکنولوژی پژوهش می‌کند.. او نویسنده‌ی شش کتاب خودیاری است. کتاب‌های او در زمینه‌ی موفقیت در دانشگاه و موفقیت در زمینه‌های کاری است که به بیش از ۲۵ زبان دنیا ترجمه شده است. نوشته‌ها و نظریات کال نیوپورت مورد توجه نشریاتی مثل نیویورک تایمز، وال استریت ژورنال، واشینگتون پست، نیویورکر و اکونومیست قرار گرفته است.

بخشی از کتاب صوتی مینیمالیسم دیجیتال

مینیمالیست‌های دیجیتالی که این نگرش را دنبال می‌کنند دائماً در حال تجزیه‌وتحلیل هزینه_فایده هستند. اگر تکنولوژی جدید، با انتظاراتشان یکی نباشد یا مزایای کمی را عرضه کند، آن را نادیده می‌گیرند؛ حتی زمانی‌که این تکنولوژی جدید با این وعده به‌وجود آمده باشد که از ارزش‌های مینیمالیستی پشتیبانی کند، باز هم باید آزمایش سختی را پشت سر بگذارد: آیا این بهترین راهِ استفاده از فناوری برای حمایت از این ارزش است؟ اگر پاسخ منفی باشد، مینیمالیست تلاش می‌کند این تکنولوژی را بهینه کند یا گزینهٔ بهتری بیابد.

مینیمالیست‌های دیجیتالْ نخست ارزش‌های عمیق خود را درنظر می‌گیرند؛ سپس فناوری مدنظرشان را انتخاب می‌کنند و به این ترتیب، نوآوری‌هایشان را از یک منبع حواس‌پرتی، به ابزاری برای پشتیبانی زندگی بهتر تبدیل می‌کنند. بسیاری از مردم احساس می‌کنند کنترل زندگی‌شان به دست صفحه‌نمایش گوشی‌شان افتاده است! با استفاده از این روش، این افراد هم طلسم را می‌شکنند.

البته این فلسفهٔ مینیمالیستی با فلسفهٔ ماکسیمالیستی‌ای که اکثریت مردم به‌طور پیش‌فرض از آن استفاده می‌کنند کاملاً در تضاد است؛ در طرز فکر ماکسیمالیستی، هرگونه پتانسیلِ مفیدبودن برای یک فناوری، در صورتی که توجه شما را به خودش جلب کند، برای استفاده از آن کافی است. طبق این نظریه، حتی اگر در چیزی کمترین ارزش یا جذابیتی وجود داشته باشد، نباید از آن چشم‌پوشی کرد.


معرفی نویسنده
عکس کال نیوپورت
کال نیوپورت

کال نیوپورت یک استاد جوان در دانشگاه «جورج‌تاون» آمریکا است که درباره‌ی چیزهای جالبی مثل تکنولوژی‌های دیجیتال و فرهنگ‌ها تحقیقات زیادی کرده. حتی اگر نیوپورت را نشناسیم، حتما با کتاب‌های پرفروش، محبوب و جدیدش چشم در چشم شده‌ایم. هر چه باشد کال نویسنده‌ی کتاب‌های کار عمیق، مینیمالیسم دیجیتال و آنقدر عالی و فوق‌العاده باش تا نتوانند تو را نادیده بگیرند است!

نظرات کاربران

noir
۱۳۹۹/۰۴/۲۴

بهتر بود نشر نوین کمی هزینه میکرد و با گوینده حرفه ای و خوش صدا این کتابها رو بصورت نسخه صوتی اجرا میکرد. متاسفانه این ناشر بهترین کتابها رو با پایین ترین استاندارد صوتی عرضه میکند.

631390
۱۳۹۹/۰۴/۲۷

کتاب عالی، صدا عالی، دوستانی که با کندی صدا مشکل دارند، سرعت پخش بالا ببرید

محمد
۱۴۰۱/۰۹/۲۲

کتاب خوبی. ولی گوینده مناسب نیستش خیلییی کتاب خوبیه

Sami
۱۳۹۹/۰۳/۲۸

چرا کتاب صوتی اجرا نمیشود

زمان

۹ ساعت و ۲۹ دقیقه

حجم

۵۲۱٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

زمان

۹ ساعت و ۲۹ دقیقه

حجم

۵۲۱٫۲ مگابایت

قابلیت انتقال

دارد

قیمت:
۶۹,۰۰۰
تومان