با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
من؟ من فرق می‌کنم

دانلود و خرید کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

۳٫۶ از ۱۳۶ نظر
۳٫۶ از ۱۳۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم  نوشته  بهمن وخشور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم داستانی خواندنی از فردریک پل است. او در این داستان درباره‌‌ی به قدرت رسیدن بی‌حساب و کتاب و ظرفیت‌های بشری صحبت می‌کند.

کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم را با صدای بهمن وخشور در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

فردریک پل در کتاب من؟ من فرق می‌کنم از موضوعی صحبت کرده است که دغدغه‌ی بسیاری از انسان‌ها است. او قدرت بی‌حساب و کتابی که گاهی کسانی به دست می‌آورند و ظرفیتی که در برابر این موضوع از خودشان نشان می‌دهند را دستمایه‌ی نوشتن داستان من؟ من فرق می‌کنم قرار داده است. و به این ترتیب داستان مردی را نوشته است که از چگونگی قتل دوستش در زندان حرف می‌زند. او معتقد است که دوستش از نیروی فوق بشری برخوردار بوده و این موضوع از نگاهش خطرناک تلقی شده، پس او را به قتل رسانده است. اما مرد زندانی در مواجهه با این پرسش قرار می‌گیرد: اگر خودش هم به چنینی قدرتی دست می‌یافت آیا سزاوار چنان سرنوشتی بوده است؟ پاسخ مرد جالب است. او می‌گوید: سرشت او متفاوت است و با همه فرق می‌کند...

کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

اگر از خواندن داستان کوتاه لذت می‌برید، شنیدن کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم برایتان تجربه‌ای شیرین خواهد بود.

درباره‌ی فردریک پل

فردریک پل در سال ۱۹۱۹ متولد شد.  او نویسنده‌ی مشهور آمریکایی بود که به‌عنوان استاد بزرگ داستان های علمی تخیلی شناخته می‌شود. فردریک پل در سال ۱۹۷۷ موفق به کسب جایزه ادبی ویکتور هوگو شد. و در سال ۲۰۱۷ درگذشت.

بخشی از کتاب صوتی من؟ من فرق می‌کنم

به این ترتیب نتوانستم یک عنوان دانشگاهی به دست آورم، عقیده ای هم به آن نداشتم. یک عنوان علمی و دانشگاهی برای پلیس مخفی سنا چه اهمیتی دارد؟ در واقع عنوان چه اهمیتی دارد؟ و من از این بابت که صاحب عنوانی نیستم نه خجالت می کشم و نه پشیمانم. به طور کلی در زندگی نباید از چیزی خجالت کشید. در ضمن من از شغلی که دارم لذت می برم. سناتور ها در برابر ما پلیس ها صریح و بی پرده اند. رابطه ی آن ها با ما خوب است. خیلی پیش می آید که از خبر های پشت پرده آگاه شویم.


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت