با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تلفن بی‌موقع

دانلود و خرید کتاب صوتی تلفن بی‌موقع

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تلفن بی‌موقع  نوشته  هدی فلاح  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب صوتی تلفن بی‌موقع

کتاب صوتی تلفن بی‌موقع اثر ریموند کارور داستان زن و مرد آمریکایی است که به تازگی ازدواج کردند. ولی یک زن با تلفن های بی‌موقع و شبانه خود قصد برهم زدن زندگی آنان را دارد.

نسخه صوتی کتاب تلفن بی‌موقع را با صدای زیبای هدی فلاح در اختیار دارید.

درباره‌ی کتاب صوتی تلفن بی‌موقع

ساعت سه بعد از نیمه شب زنگ تلفن در خانه میپیچد. جک با فریاد همسرش از خواب می‌پرد و می‌رود گوشی را برمی‌دارد. آن سوی خط صدای زنی مست می‌خواهد با مردی به نام باد صحبت کند. جک با عصبانیت گوشی را می‌گذارد. این اتفاق یکی دوبار دیگر می‌افتد. جک و آیریس که حسابی بی‌خواب شده‌اند تا خود صبح توی تختخواب از چیزهایی حرف می‌زنند که تا به حال نگفته بودند و تازگی دارد. در حالی که صبح روز بعد کار و زندگی روزمره دوباره در انتظار آنان است.

کتاب صوتی تلفن بی‌موقع را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم ؟

دوست داران ادبیات جهان و علاقه‌مندان به داستان کوتاه از کتاب صوتی تلفن بی‌موقع لذت می‌برند. اگر کارهای ریموند کارور را دوست دارید، کتاب صوتی تلفن بی‌موقع برایتان جذاب است.

درباره‌ی ریموند کارور

ریموند کارور با نام کامل ریموند کِلِوی کاروِر جونیور در تاریخ ۲۵ مه ۱۹۳۸ در کلتسکنی، اورگن به دنیا آمد. ریموند کارور نویسنده داستان‌های کوتاه و شاعر امریکایی بود. او یکی از نویسندگان مطرح قرن بیستم و هم‌چنین یکی از کسانی شمرده می‌شود که موجب تجدید حیات داستان کوتاه در دههٔ ۱۹۸۰ شده‌اند. یکی از مشهورترین نوشته‌های با نام وقتی از عشق حرف می‌زنیم از چه حرف می‌زنیم. در سال ۱۹۸۱ چاپ شد. ریموند کارور برای داستان یک چیز کوچک و خوب، جایزه اُ.هنری را دریافت کرد.

ریموند کارور در تاریخ ۲ اوت ۱۹۸۸ از دنیا رفت.

بخشی از کتاب صوتی تلفن بی‌موقع

آیریس مثل زن سابقم گاهی خواب های عجیب و غریبی میبیند. تمام شب را توی رخت خواب غلت می زند و وقتی از خواب بیدار می شودخیس از عرق ، پیراهن خوابش به تنش چسبیده ، مثل زن قبلی ام ، میخواهد خوابی را که دیده سیر تا پیاز برای من تعریف کند...

مهمانان با لیوان‌های پلاستیکی آبجو می‌خوردند. فکر می‌کند احتمالا با او رقصیده‌ هم باشد.

«حالا چرا اینو به من می‌گی؟»

می‌گوید: «خواب بود عزیزم.»

«خوشم نمی‌آد پیش من باشی تمام شب رو خواب سگ و مهمونی و شوهر سابقت رو ببینی. دوست ندارم با اون برقصی. این چه مسخره بازیه؟ خوشت میاد منم بگم خواب دیدم تمام شب رو با کارول رقصیدم؟ آره؟ خوشت میاد؟»

می‌گوید: «بابا این فقط یه خوابه. فکر بد نکن. دیگه نمی‌گم. پیداست دیگه نباید بگمو پیداست چیز جالبی نیست.» آهسته انگشت به دهان می‌شود...


نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰
قابلیت انتقالدارد
حجم۰ مگابایت