با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران ۱

دانلود و خرید کتاب صوتی سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران ۱

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران ۱  نوشته  امیلی پست  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران ۱

مجمعه کتاب صوتی سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران یک از آثار امیلی پست، نویسنده معروف کتاب‌های آداب معاشرت و رفتار اجتماعی است. 

غذا خوردن همیشه بخش زیادی از وقت انسان‌ها را می‌گیرد گاهی هم پیش می‌آید که در طول هفته یا ماه چندباری به دلایل مختلفی مثل مهمانی نداشتن وقت کافی برای پختن غذا یا قرارهای دوستانه به رستوران برویم. حضور در رستوران و نشستن سر میز غذا هم مانند آداب غذا خوردن در خانه، اصول و آداب خودش را دارد و هر فرد اجتماعی باید مقررات و آداب غذا خوردن در رستوران را رعایت کند.

درباره مجموعه سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران

 مجموعه سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران از مجموعه بزرگتری به اسم راهنمای جامع آداب معاشرت انتخاب شده است. امیلی پست در این مجموعه بزرگ، آدابی را که برای زندگی روزمره در اجتماع‌های بزرگ و کوچک مانند خانواده، محل کار یا یک مهمانی لازم و ضروری هستند، یادآوری می‌کند که آداب غذا خوردن بخشی از آن است.

شنیدن مجموعه کتاب سیر تا پیاز آداب غذا خوردن در رستوران را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم.

غذا خوردن در رستوران شاید به نظر کاری راحت و معمولی بیاید اما چگونگی آن نشان از آگاهی ما از آداب و رسوم اجتماعی دارد پس شنیدن این کتاب صوتی آموزنده را به همه کسانی که به آداب اجتماعی احترام می‌گذارند و سعی در رعایت کردن آن دارند، پیشنهاد می‌کنیم.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۱ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۹٫۸ مگابایت