با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نمایش صوتی پر: قسمت چهارم

دانلود و خرید کتاب صوتی نمایش صوتی پر: قسمت چهارم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نمایش صوتی پر: قسمت چهارم  نوشته  شارلوت مری ماتیسن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نمایش صوتی پر: قسمت چهارم


نمایش صوتی «پَر» که قسمت چهارم آن را می‌شنوید، یک رمان عاشقانه و احساسی نوشته شارلوت مری ماتیسن است که در ذهن چند نسل از کتاب‌خوان‌ها ماندگار شده است. 

ماتیسن در این اثر، ماجرای عشقی شورانگیز و رویایی را می‌گوید. روایتی متفاوت از عاشقی و فداکاری به خاطر معشوق. راجر دالتون،کارشناس ۴۰ساله بیمه، سرگذشت مکتوب خود را به دوستش می‌دهد تا آن را منتشر کند.

دالتون یک زندگی ساده و آرام در کنار همسر و فرزندش دارد اما ماجرایی برایش اتفاق می‌افتد که عشقی نامتعارف به سراغش می‌آید.عشقی که آبروی اجتماعی‌اش را نشانه می‌رود. و مجبور می‌شو‌د بهای سنگینی بابتش بپردازد.یک روز که دالتون به عنوان کارشناس بیمه، پرونده یک قتل را بررسی می‌کند و به منزل فرد مقتول سر می‌زند، دلباخته همسر زیبا و جوان مرد مقتول می‌شود و روابط پنهانی‌اش را با او آغاز می‌کند. زن می‌خواهد خواننده شود و دالتون در این راه به او کمک زیادی می‌کند و به دلیل نداشتن پول کافی دچار دردسرهایی می‌شود که در ادامه داستان رخ می‌دهد.

شارلوت مری ماتیسن در سال ۱۸۸۸ در انگلیس متولد شد. او در کالج اسپارت شولت در شهر وینچستر در رشته کشاورزی که علاقه زیادی به آن داشت تحصیل کرد و در جنگ جهانی اول عضو سازمان زنان مخصوص کمک به کشاورزان درآمد و در این زمینه بسیار فعال بود. در سال ۱۹۱۸از جانب ولیعهد کشور به سمت میرآخوری در شهر کورنوال درآمد ولی مدت کوتاهی در این سمت باقی ماند و بعدازآن انصراف داد و به پرنس تاون رفت و در آنجا به ادامه زندگی پرداخت.

او کاملا منزوی و گوشه‌گیر بود و با مردم هیچ ارتباطی نداشت و به خلق آثار ادبی‌اش مشغول بود، آثاری که از جانب مردم مورد استقبال واقع نمی‌شد و همین مسئله او را منزوی‌تر کرده بود. او داستان‌هایش را در سبک رومانس می‌نوشت و علاقه زیادی به این سبک داشت. شارلوت با مردی به نام استنلی ثرلکلد ازدواج کرد و صاحب دو فرزند به نام‌های استیون و فلیسیتی شد. از کتاب‌های او می‌توان به نسل میانی، مورونای سبزپوش و پر اشاره کرد. شارلوت در سال ۱۹۳۷در سن ۴۸سالگی براثر سرطان سینه درگذشت.نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۶٫۶ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۶٫۶ مگابایت