با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر

دانلود و خرید کتاب صوتی نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر

۳٫۹ از ۱۹ نظر
۳٫۹ از ۱۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر  نوشته  جبران خلیل جبران  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر

«نامه‌های عاشقانه‌ی یک پیامبر» نامه‌های عاشقانه جبران خلیل جبران به معشوقش ماری هسکل است که پائولو کوئلیو نویسنده سرشناس برزیلی آنها را گردآوری کرده است. جبران در سال ۱۹۰۴با ماری هسکل که مدیر مدرسه بود آشنا شد و این آشنایی آغازگر دوستی مادام العمری شد که گاه به سوی عشق نیز کشیده شد. ماری تاثیری شگرف بر نویسندگی جبران داشت. این عاشقانه‌های زیبا را با صدای دلنشین پیام دهکردی بشنوید: «ماری دوست‌داشتنی، تو استعداد فراوانی در درک چیزها داری. تو زندگی‌بخش هستی، ماری. مانند آن روح بزرگی که با انسان دوست می‌شود تا نه تنها با زندگی‌اش همراه شود، بلکه به آن چیزی بیافزاید. آشنایی با تو بزرگترین چیز در روز و شبهای زندگی من است، یک معجزه. همیشه، همراه با مرد دیوانهٔ، بر این باور بودم که آنهایی که ما را می‌فهمند چیزی در ما را به بند می‌کشند. اما دربارهٔ تو چنین نیست. درک تو از من برایم رهایی‌بخش‌ترین چیزی بوده که می‌شناسم. و در دو ساعت آخر از آخرین دیدار ما، قلب مرا در دستت گرفتی و نقطه‌ای سیاه در آن پیدا کردی. اما به‌محض آنکه آن نقطهٔ سیاه را پیدا کردی برای همیشه از بین رفت و من کاملاً آزاد شدم. و اکنون تو گوشه‌نشینی در دل کوهها هستی. از نظر من هیچ چیز شادی‌آورتر از آن نیست که در جایی «مملو از جاهای مخفی زیبا» گوشه‌نشین باشم. اما لطفاً، عشق من، اصلاً خطر نکن. یک بار گوشه‌نشینی کردن نمی‌تواند روح گرسنهٔ تو را سیر کند و تو باید قوی و سالم باشی تا بتوانی دوباره گوشه‌نشینی کنی.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
sona ayadi
۱۳۹۸/۱۲/۲۲

عالی بود. فقط می تونم‌بگم بشدت توصیه می کنم.

kordelia
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

"جلوه ای مرئی‌ از زندگی درونی".... برام جالب بود و تفکر برانگیز. گویندگی جناب دهکردی بی نظیر و موسیقی متن هم متناسب با حال و هوای کتاب بود.

yegane
۱۳۹۸/۰۸/۲۷

واقعا کتاب خوبیه

Eiman Raziabadi
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

عالی بود

parimehr~
۱۳۹۹/۰۴/۱۰

کتاب خیلی خوبی بود خیییلیی خیلللی خوب

alef zed
۱۴۰۰/۰۶/۳۱

لطیف و عمیق... گویندگی فوق‌العاده

shahram davar
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

عالی وشدیدا قابل توصیه

محمد
۱۳۹۹/۰۵/۰۸

خیلی از این کتاب شنیده بودم ، ولی به سلیقه من نمی خورد. مزیتش هم برای من همین بود😁 یه جورایی داستان وار چیده شده ، از داستان آشنایی تا مرگ + سخت بزرگان کوتاه است ، یک نگاهی بندازید شاید خوشتون

- بیشتر
Hosna
۱۴۰۰/۰۶/۱۲

خوب بود اما نه آنچنان که بشه توی نوشته ها غرق شد.

ساتی
۱۴۰۰/۰۷/۲۰

سلام ، نام این کتاب رو بارها شنیده بودم و همیشه میخواستم فرصتی پیش بیاید تا بخوانمش ، نظرات دوستان خیلی در انتخابم موثر بود و گویندگی آقای پیام دهکردی را بسیار دلنشین یافتم . بخشی از کتاب : هنگامی که

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۸٫۹ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۱۰۸٫۹ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن