دانلود کتاب صوتی زندگی کوتاه است با صدای سلمان ظاهری + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زندگی کوتاه است اثر ابی هیمنز

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی کوتاه است

نویسنده:ابی هیمنز
انتشارات:آوانامه
دسته‌بندی:
امتیاز:
۳.۹از ۱۰ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب صوتی زندگی کوتاه است

کتاب صوتی زندگی کوتاه است نوشتهٔ ابی هیمنز و ترجمهٔ مریم رفیعی است. سلمان ظاهری و پروین دشتی گویندگی این رمان آمریکایی صوتی را انجام داده و شرکت آوانامه دانش گستر آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی زندگی کوتاه است

در کتاب صوتی زندگی کوتاه است، می‌شنوید که «ونسا پرایس»، یک یوتیو‌بر معروف و محتوای اصلی کار او، مسافرت به مکان‌های مختلف است. ونسا نمی‌داند که آیا بیماری ژنتیکی‌ای مانند مادر و خواهر مرحومش دارد یا خیر؛ به این دلیل هر روز را به بهترین شکلی که می‌تواند می‌گذراند، اما ناگهان با چالش جدیدی روبه‌رو می‌شود؛ مادرشدن. وقتی خواهر ناتنی معتاد این شخصیت، فرزندش را رها می‌کند، ونسا به‌عنوان قیّم قانونی او منصوب می‌شود. اینجا است که برنامه‌های زندگی او برای دیدن همهٔ چیزهایی که در دنیا وجود دارد، به هم می‌ریزد. با وجود نوزادی که مدام گریه می‌کند و تمام وقت او را گرفته است، ونسا نمی‌داند دیگر باید چه کند. در این حین «آدریان کوپلند»، وکیل فوق‌العاده جذاب و همسایهٔ ونسا وارد داستان می‌شود و وقتی که نوزاد او را در عرض چند ثانیه آرام کرده، بلافاصله در قلب ونسا جا پیدا می‌کند. همان‌طور که آن دو به یکدیگر نزدیک‌تر می‌شوند، ونسا متوجه می‌شود که نیاز آدریان به نظم و ساختار دقیقاً برعکس سبک زندگی بی‌دغدغهٔ او است؛ بااین‌حال هر دوی آن‌ها راه خود را به زندگی یکدیگر پیدا می‌کنند؛ تا زمانی که یک تراژدی و به‌دنبال آن یک تراژدی دیگر رخ می‌دهد و معلوم نیست که آینده چه برنامه‌ای برای آن دو در نظر گرفته است.

شنیدن کتاب صوتی زندگی کوتاه است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران ادبیات داستانی معاصر آمریکا و قالب رمان پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

Fatemeh Rezvani
۱۴۰۲/۰۹/۲۱

ونسا مثل بندبازی روی طناب زندگی به جلو حرکت میکند سختی ها و بیماری مرموزش او را از لذت بردن از لحظات باز نمی دارد اما گاهی دشواریها چنان عرصه را بر او تنگ میکند که می خواد بگریزد و

- بیشتر
مهرناز
۱۴۰۲/۱۱/۲۵

لطفا نسخه الکترونیکشو بذارید.

Ellie
۱۴۰۲/۱۱/۰۶

داستان زیبا در ژانر عاشقانه بخصوص نیمه ی اول کتاب خیلی جذاب بود ارزش گوش دادن داره، کاملا

زمان

۱۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

حجم

۹۴۰٫۷ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۱۱ ساعت و ۲۰ دقیقه

حجم

۹۴۰٫۷ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۹۲,۰۰۰
تومان