دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر اثر ایهالیا کالاهولن با صدای امیررضا علی زاده | طاقچه
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی محدودیت صفر اثر ایهالیا کالاهولن

دانلود و خرید کتاب صوتی محدودیت صفر

۴٫۱ از ۱۸ نظر
۴٫۱ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی محدودیت صفر  نوشته  ایهالیا کالاهولن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر نوشته‌ٔ ایهالیا کالاهولن و جو ویتالی، روشی معنوی برای رسیدن به موفقیت در زندگی است. کتاب صوتی محدودیت صفر را نشر رومانو با ترجمهٔ فروزان خدایی فر و گویندگی امیررضا علی زاده منتشر کرده است.

درباره‌ کتاب صوتی محدودیت صفر

محدودیت صفر یک روش مذهبی و معنوی برای رسیدن به موفقیت در زندگی است. این روش برگرفته از خرد بومیان هاوایی است. ایهالیا کالاهولن و جو ویتالی نویسندگان کتاب، معتقدند که با مراجعه به درون خودمان و قبول‌کردن تمام مسئولیت‌ها به نقطه‌ٔ محدودیت صفر می‌رسیم. در این نقطه هیچ محدودیتی وجود ندارد و می‌توان این نقطه را همان نقطه‌ٔ عشق دانست. 

دنیای کنونی به عصری پا می‌گذارد که بسیاری از ما به‌دنبال جمع‌آوری اطلاعات هستیم؛ از کلاس‌های یوگا گرفته تا مراقبه و در‌نهایت یافتن راهی برای ارتباط هرچه بیش‌تر با جهان هستی. ایهالیا کالاهولن و جو ویتالی در کتاب صوتی محدودیت صفر به مخاطبان کمک می‌کنند تا محدودیت‌های ذهنی را کنار بگذارند و با پذیرفتن تمام و کمال مسئولیت، در‌صدد حل مشکلاتشان برآیند.

مشکلات زندگی روزمرهٔ ما خاطراتی هستند که در ضمیر ناخودآگاهمان بازپخش می‌شوند. در کتاب محدودیت صفر روش‌هایی برای پاکسازی ضمیر ناخودآگاه از خاطرات گذشته ارائه شده‌اند که در‌نهایت منجر می‌شوند به من جدیدی دست یابیم که بخشی از تجدید حیات ماست. و البته نیل به این هدف اتفاقی نیست که یک شبه رخ دهد. ما می‌توانیم با قدرت اراده خود تصمیم بگیریم عشق را به زندگی‌مان راه دهیم و نسبت به همه چیز، حتی افکار منفی و مخرب‌مان عشق بورزیم تا در نهایت، به خواست خداوند رها و آزاد شویم.

کتاب صوتی محدودیت صفر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب به علاقه‌مندان به کتاب‌های توسعهٔ فردی پیشنهاد می‌شود.

دیگران دریافت کرده‌اند

نظرات کاربران

مریم طالبیان
۱۴۰۲/۰۴/۲۲

این کتاب بی‌نظیره من چاپی شوخو ندم به آدم ثابت میکنه که دلیل اصلی مشکلات خودمونیم وروش رسیدن به صلح باجهان روخیلی زیباتوضیح میده ودرنهایت بایه حال خیلی خوب ومتفاوت به پایان کتاب میرسی

کاربر ۵۲۶۱۶۲۶
۱۴۰۲/۰۴/۱۳

عالی ممنونم جو بیداری اگاهی یعنی عشق تمام بزرگان اشاره میکنند اول و اخر زندگی لذت بردن است، ودر این راه عشق ورزیدن بیداری میسازد سپاس از این مرد

کاربر ۶۴۴۳۵۴۴
۱۴۰۲/۰۲/۲۴

واقعاً معجزه میشه تو کارهاتون

هما
۱۴۰۲/۰۵/۳۱

عالی عالی معجزه ها داره این کتاب👌

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۴٫۵ مگابایت
زمان۰۷ ساعت
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۸۴٫۵ مگابایت