با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی اپیزود سوم ـ شمس مولانا اثر محمد شریفی

دانلود و خرید کتاب صوتی اپیزود سوم ـ شمس مولانا

۴٫۷ از ۲۰ نظر
۴٫۷ از ۲۰ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی اپیزود سوم ـ شمس مولانا  نوشته  محمد شریفی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اپیزود سوم ـ شمس مولانا

رادیو نو پادکستی اینترنتی‌ است که در رسانه‌های نشر نو و تعدادی از رسانه‌های آنلاین منتشر می‌شود. در رادیو نو به موضوعات گوناگونی در زمینه‌های مختلف پرداخته می‌شود؛ مانند تاریخ، ادبیات، هنر، انسان. در هر قسمت از این پادکست، دربارهٔ یکی از کتاب‌های خوب بازار نشر ایران و یا نویسنده‌اش صحبت می‌شود. هدف سازندگان رادیو نو از تولید این پادکست این است که باهم نگاهی دقیق‌تر به جهان بیندازیم، صدای جهان را بهتر بشنویم و پابه‌‌پای هم به جاهایی سفر کنیم که پیش‌تر نرفته‌ایم.

هر قسمت از این پادکست را یک یا چند نویسنده‌ٔ مطرح و سرشناس نوشته است.

در اپیزود سوم از فصل نخست که شمس مولانا نام دارد، به سراغ شمس و مولانا رفته‌اند. نویسندهٔ این قسمت محمد شریفی است و نگین کیانفر گویندگی آن را انجام می‌دهد. نشر نو این پادکست را منتشر کرده است.

درباره اپیزود شمس مولانا

در این اپیزود از تبریز تا قونیه باهم رفته‌ایم، بازگشته‌ایم، از بلخ تا روم رفته‌ایم و بازگشته‌ایم تا ردّ پای شیدایی و شورمندی را ردّ حضور شمس و مولانا را دنبال کنیم. روایتی دقیق و جذاب را در پیش چشم داشته‌ایم و کوشیده‌ایم تصویر شفاف و روشنی از مثنوی در پرتو شمس پیش چشم و گوش خودمان و شما بگذاریم. نت‌های موسیقی هم از دلِ خراسان راه افتاده‌اند و نصف‌النهار شمس را طی کرده‌اند تا پا به پای متن به لحظهٔ سماع در دروازه‌های قونیه نزدیک شوند.

شنیدن رادیو نو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این پادکست را به دوستداران حوزه‌های ادبیات، تاریخ، فلسفه و هنر پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
کاربر ۴۶۲۱۱۹۸
۱۴۰۱/۰۳/۱۹

عالی بود

fateme😄
۱۴۰۱/۰۳/۳۰

عالی بود

کاربر ۴۳۹۸۹۸۷
۱۴۰۱/۰۷/۰۱

عالی

gayar
۱۴۰۱/۰۵/۱۷

ممنونم لذت بردم🍀

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۱ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۰۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۷٫۰ مگابایت