دانلود کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست با صدای نازیما حسینی + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست اثر ریچارد کارلسون

دانلود و خرید کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست

معرفی کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست

کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست اثری از ریچارد کارلسون است که با ترجمه فاطمه معتمدی و صدای نازیما حسینی می‌شنوید. این اثر صد راه‌حل را به شما ارائه می‌کند و کمکتان می‌کند تا آرامش و آسایش را در این زندگی پرهیاهو و شلوغ به خودتان هدیه دهید. 

کتاب زندگی یک فوریت نیست، در سال ۱۹۹۸ پرفروش‌ترین کتاب انگلیسی زبان جهان بود که تا امروز در  ۱۳۰ کشور منتشر شده و همچنان از آن استقبال می‌شود. 

درباره کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست

ما در دنیای شلوغی زندگی می‌کنیم. هر لحظه در معرض اخباری هستیم که آرامش را از وجودمان می‌گیرند و سبک زندگی‌مان نیز چنان تغییر کرده است که لحظه‌ای آرام نشستن و کاری نکردن را برنمی‌تابیم. با اینهمه دلیل نیمی از بیماری‌های ما و عدم آسایش روانیمان، همین است. ما به عنصر آرامش احتیاج داریم. ما به چیزی نیاز داریم که مرتب به ما یادآوری کند: زندگی یک فوریت نیست. اگر برنامه‌ها آنطور که برایشان تلاش کرده‌ایم و دوست داریم، پیش نروند، زندگی می‌تواند همچنان به خوبی قبل ادامه پیدا کند.

آیا شما چیزی یا جایی را می‌شناسید که این امکان را در اختیارتان قرار دهد؟ 

ریچارد کارلسون، نویسنده و روان‌درمانگر آمریکایی در اثر مهشورش، دقیقا درباره همین موضوع صحبت می‌کند. او در کتابش صد راه‌حل به مخاطبانش می‌دهد. راه‌حل‌هایی که سبب می‌شود بتوانیم آرامش را به زندگی پرهیاهو و شلوغمان بازگردانیم. استقبال از این کتاب در زمان چاپش به حدی زیاد بود که نویسنده را برآن داشت تا دنباله‌هایی نیز بر کتابش بنویسد و عناوینی مشابه به همین اثر برایشان انتخاب کند. این کتاب به ما کمک می‌کند تا زندگی را راحت‌تر بپذیریم و با ملایمت بیشتری قبولش کنیم. دریابیم که می‌توانیم از کاه کوه نسازیم بلکه همراه با جریان و موج زندگی شویم و از آن لذت ببریم. هرچند زندگی ما در این صورت کامل و بی‌نقص نیست اما در هر حال، آرام‌تر، زیبا‌تر و دوست‌داشتنی‌تر است. 

نویسنده تمام راهکارهای مطرح شده در کتاب را از جلسات مشاوره و جلسات درمانی که با مراجعانش داشته است، انتخاب کرده است. نکته مثبت این است که تمام این راهکارها، امتحان خود را پس دادند و پاسخ‌دهیشان تضمینی است. بنابراین با خیال راحت به این اثر گوش کنید و برای برگرداندن دوباره آرامش به زندگی‌تان از آن بهره ببرید.

کتاب صوتی زندگی یک فوریت نیست را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

زندگی یک فوریت نیست، کتابی است برای همه آن‌هایی که دوست دارند آرامش را در زندگی پرسرعت و پرهیاهوی امروزی، تجربه کنند و از آن لذت ببرند. اگر از طرف‌داران کتاب‌هایی در حوزه موفقیت و خودیاری هستید، شنیدن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره ریچارد کارلسون 

ریچارد کارلسون، ۱۶ می ۱۹۶۱ در کالیفرنیا آمریکا به دنیا آمد. او نویسنده، روان‎‌درمانگر و سخنران انگیزشی است که در طول دوران زندگی‌اش بیست کتاب نوشته است. مهشورترین آن‌ها، همین کتابی است که اکنون در دست دارید. 

کارلسون فعالیت حرفه‌ای را به عنوان روان‌درمانگر در یک مرکز کنترل استرس شروع کرد و با کمک تجربیاتی که در این مدت به دست آورد، آثاری آفرید که زندگی مردم از سراسر دنیا را متحول کرد. ریچارد کارلسون سرانجام در سال ۲۰۰۶ و زمانی که ۴۵ سال داشت، بر اثر مشکلی ریوی در پروازی که از سان‌فرانسیسکو به نیویورک می‌رفت، چشم از دنیا فروبست.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

زمان

۵ ساعت و ۳۷ دقیقه

حجم

۴۶۴٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۵ ساعت و ۳۷ دقیقه

حجم

۴۶۴٫۵ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۶۸,۰۰۰
تومان