با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز

دانلود و خرید کتاب هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز

چگونه دیگران را متقاعد کنیم نظر ما را بپذیرند و یا تصمیم مورد نظر ما را بگیرند

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز  نوشته  سیدمحمد وفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز

هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز اثر از سیدمحمد وفایی است. این کتاب به ما می‌آموزد چگونه دیگران را متقاعد کنیم نظر ما را بپذیرند و یا تصمیم مورد نظر ما را بگیرند.

 درباره کتاب هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز

در فرایند متقاعدسازی باید روی مغز مخاطب کار کنیم. زمانی که نیاز به متقاعدسازی کسی داریم در واقع نیاز داریم که مخاطب تصمیم موردنظر ما را بگیرد.

همان‌طور که می‌دانیم تصمیمات ما توسط مغز گرفته می‌شود. حتی تصمیم‌هایی که کاملا بر اساس احساس است. احساسی بودن یک تصمیم به معنی این نیست که توسط مغز گرفته نمی‌شود.

ازاین‌جهت متقاعدسازی بسیار شبیه به عمل جراحی مغز است. در عمل جراحی مغز، جراح به‌صورت فیزیکی روی مغز کارهایی را انجام می‌دهد تا روی آن تأثیر موردنظر خود را بگذارد. در متقاعدسازی هم باید روی مغز مخاطب تأثیر گذاشت که تصمیم مدنظر ما را بگیرد.

اگر بخواهید یک جراح مغز شوید، پیش از یادگیری جراحی مغز و روش انجام آن، باید یاد بگیرید که مغز چه اجزایی دارد؟ چگونه کار می‌کند؟ هر بخش چه‌کاری انجام می‌دهد؟ چطور می‌توان مشکل هر بخش مغز را تشخیص داد؟ برای درمان مشکل هر بخش باید چه کاری انجام داد.

اصول و تکنیک‌های متقاعدسازی به‌راحتی و حتی به‌رایگان قابل دستیابی هستند. تکنیک‌های متقاعدسازی، راز و رمز خاص و ناگفته و اسرارآمیز نیستند. اتفاقا درباره آن‌ها خیلی صحبت شده است و در بسیاری از سایت‌ها و کتاب‌ها در دسترس هستند. اما تفاوت مهم این کتاب با سایر مطالب و کتاب‌های موجود در زمینه متقاعدسازی جامع بودن آن است.

در این کتاب صرفا به تکنیک‌های متقاعدسازی نپرداخته‌ایم. بلکه پیش‌زمینه و دانش اولیه لازم جهت استفاده درست از این تکنیک‌ها را آموزش داده‌ایم. در بسیاری از موارد تنها دانستن و یادگرفتن تکنیک کاربرد چندانی ندارد.

در این کتاب به تفصیل درباره این هنر صحبت شده است. هنر ظریف استفاده صحیح، از ابزار صحیح، در زمان صحیح.

 خواندن کتاب هنر متقاعدسازی به ظرافت جراحی مغز را به چه کسانی پیشنهاد می‌‌کنیم

 علاقه‌مندان به کتاب‌های موفقیت و رشد فردی مخاطبان این کتاب‌اند.

 بخشی از کتاب هنر متقاعدسازی

بعد از تشخیص مشکلات بیمار و انتخاب درمان مناسب، باید بیمار را برای انجام عمل جراحی آماده کنیم. آیا پزشک بلافاصله بعد از مراجعه بیمار، او را به اتاق عمل می‌برد و اقدام به انجام عمل جراحی می‌کند؟ خیر. نمی‌توان بدون مقدمه و در مطب مغز بیمار را عمل کرد.

پیش از انجام عمل لازم است که مواردی توسط بیمار رعایت شود. شاید نیاز به مصرف داروی خاصی باشد. یا موارد دیگری که باید انجام دهد تا برای انجام عمل آماده شود. علاوه بر آن اتاق عمل باید برای انجام عمل آماده شود. بعد از این مقدمات، بیمار جهت آماده‌سازی به اتاق عمل فرستاده می‌شود. یکی از کارهایی که قبل از عمل انجام می‌شود بی‌هوش کردن بیمار است. البته برخی عمل‌ها بدون بی‌هوشی و یا حتی سرپایی انجام می‌شود؛ اما یک عمل مغز نیاز به بی‌هوشی دارد. به‌هرحال هرگز یک عمل جراحی به سرعت و بدون هیچ مقدمه و آماده‌سازی انجام نمی‌شود.

اگر می‌خواهید یک متقاعدسازی حرفه‌ای داشته باشید شما هم نیاز به این مقدمات دارید. البته لازم نیست مخاطب خود را بی‌هوش کنید، اما باید اقدام معادل آن را پیش از متقاعدسازی انجام دهید. همان‌طور که امکان انجام برخی عمل‌ها بدون بیهوشی وجود دارد، می‌توان برخی متقاعدسازی‌های ساده‌تر را بدون این مرحله انجام داد؛ اما متقاعدسازی‌های مهم و تأثیرگذار قطعا نیاز به این مرحله دارند.

در این فصل دراین‌باره صحبت می‌کنیم که پیش از انجام متقاعدسازی، چگونه می‌توان مخاطب و مغز او را آماده دریافت پیام خود کنیم. چگونه شرایطی ایجاد کنیم که مخاطب سریع‌تر و ساده‌تر پیام ما را دریافت کرده و بپذیرد. همه انسان‌ها به‌صورت ذاتی در برابر متقاعدشدن مقاومت دارند. دلایل آن را در فصل اول مورد بررسی قرار دادیم. در این فصل یاد می‌گیریم که چگونه می‌توان این مقاومت را کاهش داد و یا در برخی موارد کاملا از بین برد. بعد از حذف این مقاومت درونی، خیلی ساده‌تر می‌توانیم تکنیک‌های متقاعدسازی را به کار ببریم. در این شرایط می‌توان نسبت به تأثیر تکنیک‌ّها در مخاطب اطمینان بیشتری داشت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۷۴-۵۰-۹
تعداد صفحات۱۸۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۵۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۳/۲۶
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۷۴-۵۰-۹