با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم اثر استوارت آر. لوین

دانلود و خرید کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم

آنچه یک رهبر و مدیر موفق باید بداند

۲٫۰ از ۱ نظر
۲٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم  نوشته  استوارت آر. لوین  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم

کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم اثری از استوارت آر لوین و مایکل کروم است که در انتشارات کتاب‌درمانی به چاپ رسیده است.این کتاب آنچه یک رهبر و مدیر موفق باید بداند را برای شما تشریح کرده است. 

درباره کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم

 این کتاب به شما کمک می‌کند تا رهبر درون خود را کشف کنید و ان را به خوبی بشناسید. در این کتاب اصولی پایه‌ای  درباره مدیریت و رهبری بیان شده که به آسانی می‌توانید آنها را درک و هضم کنید. این تعالیم هیچ‌گونه تحصیلات خاص یا مهارتی تکنیکی را نمی‌طلبد. آنچه نیاز است تمرین و ارادهٔ حقیقی برای یادگیری است.

این کتاب به شدت متکی به تجربیات برخی از رهبران بسیار موفق دنیاست. این مردان و زنان در رشته‌های مختلف بسیار از جمله تجارت، علم و ادب، نمایش و دولت می‌باشند. تمامی آن‌ها سخاوتمدانه وقت، خاطرات و اندیشه‌های‌شان را در اختیار ما قرار دادند.

خواندن کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 همه علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه مدیریت و رهبری مخاطبان این کتاب‌اند.

بخشی از کتاب چگونه دیگران را مدیریت کنیم

همیشه ذهن خود را برای تغییر و تحول باز نگه دارید. به آن خوش آمد بگویید و با آن دوست باشید. شما با بررسی عقاید و نظراتتان می‌توانید به این رشد و پیشرفت دست یابید.

در قرن بیست و یکم، جهان در معرض تحولی عظیم و شگرف قرار گرفته است. تنها در طی چند سال، شاهد رشد صنعتی جوامع، ظهور عصر اطلاعات، پر رنگ‌تر شدن نقش کامپیوتر در تمام امور زندگی، تولد بیوتکنولوژی، و تحول عظیم روابط انسانی بوده‌ایم. اکنون رقابت، جهانی و پر انرژی‌تر شده و فن‌آوری با شتاب بیشتری به سمت جلو در حرکت است. تجار دیگر نمی‌توانند خواسته‌ها و احتیاجات مشتریان خود را نادیده بگیرند و دیگر نمی‌توان به روابط شخصی افراد بی‌اهمیت بود. شرکت‌ها نیز دیگر نمی‌توانند نسبت به بهبود کیفیت دائمی کالاهای‌شان درگیری ذهنی کمی داشته باشند.

سازمان‌های موفق ( در تجارت، دولت، و جهان غیرانتفاعی) ، برای بقا باید در معرض تحولات فرهنگی وسیعی قرار گیرند. افرادشان باید سریع‌تر فکر و کار کنند، و با روش‌های بسیار متفاوتی با یکدیگر رابطه برقرار نمایند. از همه مهمتر اینکه، این تحولات فرهنگی نیازمند رهبری کاملاً جدیدی است که با روش مدیرانی که اکثر ما برایشان کار کرده‌ایم و شاید خودمان هم یکی از آن‌ها شده‌ایم متفاوت می‌باشد. از روزگاری که می‌شد یک شرکت را با یک رئیس و یک نوع تفکر اداره کرد مدت‌های زیادی می‌گذرد.

رهبران فردا باید تصویر و مفهوم واقعی ارزش‌های سازمان‌هایی را که آرزوی راهنمایی و پیشبردشان را دارند پایه‌ریزی کنند. این رهبران باید بسیار بیشتر و مؤثرتر از رهبران قبلی با پیروانشان ارتباط برقرار کرده و به آن‌ها انگیزه دهند. آن‌ها باید مواظب اوضاع و احوال و تغییرات نسبتاً پایدار باشند. این رهبران جدید باید جای‌جای سازمان‌ها و مؤسسات تحت نظرشان را ( از کف فروشگاه گرفته تا اتاق مدیر) برای کشف استعداد و خلاقیت مورد کندوکاو قرار دهند.

ریشه تمام این خیزش‌ها به سال‌های پس از جنگ جهانی دوم بر می‌گردد. به‌نظر می‌رسد که در این سال‌ها شرکت‌های آمریکایی صرف نظر از آنچه انجام می‌دادند، اغلب پیشرفت داشته‌اند. اقتصاد‌های اروپا و آسیا به‌خاطر خرابی‌های ناشی از جنگ می‌لنگیدند، و کشورهای در حال توسعه‌ی جهان هنوز تبدیل به یک عامل اقتصادی قوی نشده بودند. شرکت‌های بزرگ آمریکایی که توسط نیروی کار و دولتی بزرگ حمایت می‌شدند، استاندارد‌هایی را برای افراد دیگر وضع می‌کردند. این بدان معنا نبود که این شرکت‌ها خیلی خوب اداره می‌شدند. هرگز لازم نبود چنین باشند. آن‌ها با سلسله مراتب زیاده از حد، شرح وظایف خشک و جدی، و طرز فکرشان مبنی بر اینکه ما بهتر می‌دانیم، موفق شدند راحت از سال‌های میانی این قرن عبور کنند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۰۳)
از صمیم قلب به‌خاطر بسپارید، ” تمرین“ بهترین‌ها را نصیبتان می‌کند.
OSTADI💎
دیل کارنگی می‌گوید:” در زیر آسمان تنها یک راه برای وادار کردن هر کسی به انجام هر کاری وجود دارد، و آن این است که کاری کنید که آن شخص خودش بخواهد آن را انجام دهد. به یاد داشته باشید هیچ راه دیگری وجود ندارد.“
OSTADI💎
رهبری هرگز آسان نیست، اما خدا را شکر که هر کدام از ما همیشه استعداد رهبر بودن را داریم.
OSTADI💎
خوب گوش کردن در حقیقت آغاز گفت‌وگوهای تاثیرگذار است.
OSTADI💎
گوش کردن مهمترین مهارت برقراری ارتباط و گفت‌وگو است. مهمتر از یک سخنرانی پرشور، یک صدای پرقدرت، توانایی سخن گفتن به چند زبان و حتی مهمتر از توانایی ذاتی می‌باشد. خوب گوش کردن در حقیقت آغاز گفت‌وگوهای تاثیرگذار است.
OSTADI💎
شما می‌گویید: ” رهبر“ و آن‌ها به ژنرال، رئیس جمهور، نخست وزیر، یا رئیس هیئت مدیره می‌اندیشند. از قرار معلوم انتظار می‌رود که تنها افرادی با آن مقام‌های برجسته بتوانند رهبری کنند. اما حقیقت امر این است که رهبری با آن مقامات بالا شروع نشده و پایان نمی‌پذیرد. این مسئله در بیشتر مکان‌هایی که ما زندگی یا کار می‌کنیم از اهمیت زیادی برخوردار است. سازماندهی یک گروه کاری کوچک، ایجاد شور و شوق در کارکنان یک اداره، خوب نگه داشتن امور در خانه، همگی خطوط مقدم رهبری هستند.
OSTADI💎
من به اینکه شما یک دربان یا یک متصدی پذیرش هستید اهمیت نمی‌دهم. شما باید یاد بگیرید که با مردم چطور رفتار کنید. اگر فکر می‌کنید که داشتن یک موقعیت به شما این قدرت را می‌دهد که روی مردم سوار شوید، بدانید که این عقیده دیگر درست نیست. شما باید فکر کردن درباره علاقه‌مندی نسبت به دیگران را شروع کنید.
OSTADI💎
فرد ویلپن، یک رهبر است، اما نه فقط به‌خاطر عنوانی که دارد یا حقوقی که دریافت می‌کند. آنچه وی را رهبر مردان و زنان می‌کند، چگونگی تعامل وی با آن‌هاست.
OSTADI💎
بزرگترین اشتباهی که مدیران در گذشته مرتکب می‌شدند (گذشته از این تفکر که دانای کل هستند) پی‌نبردن به این مسئله بود که گفت‌وگو باید یک خیابان دو طرفه باشد. شما باید نظراتتان را با دیگران در میان بگذارید و به حرف آن‌ها گوش دهید.
OSTADI💎
مردم همیشه از اینکه تعریف و تمجیدها شامل حال آن‌ها نیز شود، خوشحال می‌شوند و آن‌را ارج می‌نهند. این امر آن‌ها را تشویق می‌کند تا نهایت تلاش خود را بکنند و باعث می‌شود که بخواهند دوباره با رهبری کار کنند که آن‌ها را به سمت آن موفقیت هدایت کرده است. این نوع لطف و محبت یک منفعت دیگر هم دارد: آن رهبر در آخر اعتباری وصف نشدنی به‌دست می‌آورد.
OSTADI💎

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۳
شابک۹۷۸۶۰۰۶۴۸۳۱۱۵
تعداد صفحات۱۶۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۳,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۳/۰۳
شابک۹۷۸۶۰۰۶۴۸۳۱۱۵