با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب نیروی عادت اثر چارلز دیوهیگ

دانلود و خرید کتاب نیروی عادت

علت آنچه در زندگی و کارمان انجام می‌دهیم چیست؟

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب نیروی عادت  نوشته  چارلز دیوهیگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب نیروی عادت

نیروی عادت اثر چارلز دیوهیگ (داهیگ)، نویسنده سرشناس آمریکایی برنده جایزه پولیتزر است. این کتاب در سال ۲۰۱۲ منتشر شد و روزنامه نیویورک تایمز خلاصه‌ای از آن را تحت عنوان «چگونه شرکت‌ها به رازهای شما پی می‌برند» منتشر کرد. کتاب قدرت عادت حدود ۶ هفته در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت. 

درباره کتاب قدرت عادت

دیوهيگ در این کتاب اطلاعات علمی درباره قدرت عادت را در قالب روايت به گونه‌ای بيان می‌كند كه ما را از دنيای كار و تجارت و شركت‌های بزرگ اقتصادی مانند استارباكس به جنبش‌های مدنی و مبارزه برای كسب حقوق شهروندی می‌برد و ویژگی‌های طبيعی و نيروهای نهفته و بالقوه انسان را به زيبايی شرح می‌دهد. دیوهیگ در این کتاب شرح می‌دهد که چگونه انسان با تمرکز بر تغییر یک عادت یا الگو که آن را اصل و مبنای عادات قرار می‌دهد؛ می‌تواند بر عادات دیگر خود هم غلبه کند و آنها را در جهت مثبت تغییر دهد. او تاکید می‌کند که بر این اساس فقط افراد نیستند که می‌توانند عادات خودر اتغییر دهند بلکه شرکت‌ها و سازمان‌ها هم می‌توانند بر تمرکز روی عادات کل سازمان را تغییر دهند.

دیوهیگ در این کتاب صدها مطالعه علمی، مصاحبه‌هایی با بیش از سیصد دانشمند و مدیر اجرایی و تحقیقاتی که در ده‌ها شرکت انجام شده را منتشر کرده است.

 خواندن کتاب قدرت عادت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 مدیران شرکت‌ها، برنامه‌ریزان و تمام کسانی که قصد دارند عادت بدی را در زندگی خود ترک و آن را با عادات خوب جایگزین کنند.نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
کتاب دوست
۱۴۰۰/۰۱/۱۳

ترجمه راضی کننده است. بخش ابتدایی کتاب کاملا عمومی و کاربردی است و همه می‌توانند از آن استفاده کنند. این بخش در ارتباط با مباحث عصب شناسی و فلسفه ذهن قرار میگیرد. در بخش دوم مطالب کمی اختصاصی‌تر می‌شود و افراد

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵-۵۹-۸
تعداد صفحات۳۲۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۹/۰۸
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۹۵-۵۹-۸