با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب کوچک هوگا

دانلود و خرید کتاب کتاب کوچک هوگا

شاد زیستن دانمارکی

۳٫۹ از ۱۶ نظر
۳٫۹ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کتاب کوچک هوگا  نوشته  مایک وایکینگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب کتاب کوچک هوگا

کتاب کوچک هوگا نوشته مایک وایکینگ است که با ترجمه حمیده معین‌فر منتشر شده است. نمی‌شود دقیقا کلمه‌ی هوگا را معنا کرد بلکه به نوعی آن را احساس می‌کنند. هوگا بیش از آنکه دربارۀ اشیا باشد، حال و هوایی تجربی است. هوگا یعنی بودن در کنار کسانی که دوستشان داریم. یعنی حس در خانه بودن، حس امنیت، و اینکه از آسیب‌های جهان در امان و از بی اعتمادی‌ها رها هستیم. می‌توانیم دربارۀ مسائل کوچک و بزرگ زندگی گفتگوی پایان ناپذیری داشته باشیم، یا از حضور خاموش یکدیگر احساس آرامش کنیم، یا با خود تنها باشیم و از فنجانی چای لذت ببریم.

رتبۀ دانمارک به عنوان یکی از شادترین کشورهای دنیا، مورد توجه زیاد رسانه‌ها بوده است این کتاب سعی دارد نشان دهد چرا مردم کشور دانمارک شادی را بیش از دیگر کشورها احساس می‌کنند.

خواندن کتاب کتابکوچک هوگا را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به یک زندگی شاد پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۷)
حسن حیدری
۱۳۹۹/۰۹/۱۰

کتابی بسیار زیبا و کاربردی برای لذت از لحظات باهم بودن.خلق لحظات زیبا و بهره بردن از روزهای زندگی. من نسخه چاپی کتاب را تهیه کرده ام.

Saba
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

حین خواندن این کتاب، با مرور لذت های کوچک در زندگی، لبخند زیبایی گوشه‌ی لب هاتون نقش میبنده

elnaaz.ataee
۱۴۰۰/۰۲/۲۰

به نظرم کاش ما هم معنی‌ای به معنی هوگا داشتیم . جاش توی زندگیامون خالیه ! و اینکه کتاب بسیار بسیار جذاب و دوست داشتنی بود برای من . پر از حس خوب و جادوی حال‌خوب‌کن :) از دستش ندین .

زهرا
۱۴۰۰/۰۴/۲۷

این کتاب درباره سنت و فرهنگ دانمارکی ها به نام هوگاست که به قول مترجم اگر قرار باشه معادلی براش در فرهنگ انگلیس، آلمان و ایران داشته باشیم، به ترتیب خویشتنداری، دقت به جزئیات و تعارف کردنه!! کتاب شما رو به

- بیشتر
ParilovesBooks
۱۳۹۹/۰۹/۰۲

طاقچه جان لطفا توی بی نهایت موجود کنید ممنون

Fatima
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

بیشتر راجع به مدل های هوگا کردن در سنت ها و فرهنگ مردم دانمارک و اینکه از چه وسایل و خوراکیها و لباسهایی واسه هوگا کردن استفاده میکنند و آمار و ارقام راجع به میزان علاقه مندی مردم دانمارک به

- بیشتر
mahta.b_legendry
۱۴۰۰/۰۴/۳۱

در هوگا شما گرما و صمیمیت و روشی تازه برای زنده گی کردن را می یابید. در عصری که شمع و نور پردازی دوباره به زندگی ها بازگشته و در جای جای رویاهای اکلیلی مان دیده می شود. این کتاب

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۳-۳۲-۳
تعداد صفحات۲۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۹۵,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۲/۱۰
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۹۷۳-۳۲-۳