با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب خودت را به فنا نده اثر گری‌جان بی‌شاپ

دانلود و خرید کتاب خودت را به فنا نده

۳٫۶ از ۱۱ نظر
۳٫۶ از ۱۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خودت را به فنا نده  نوشته  گری‌جان بی‌شاپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب خودت را به فنا نده

کتاب خودت را به فنا نده که در ایران با نام خودت را تباه نکن و خودت را نابود نکن نیز به چاپ رسیده است، نوشته گری‌ جان بیشاپ است.

درباره کتاب خودت را به فنا نده

بیشاپ در این اثر از شما می‌خواهد خودگویی‌های بیهوده درباره توانایی‌هایتان را پایان دهید و بیدار شوید و توانایی‌هایتان را کشف کنید. ما چه فردی درونگرا باشیم و چه برونگرا، زمانی را صرف حرف‌زدن با خود می‌کنیم. درحال ورزش‌کردن، کارکردن، خوردن، مطالعه‌کردن، نوشتن، قدم‌زدن، پیام‌دادن، گریه‌کردن، بحث‌کردن، مذاکره‌کردن، برنامه‌ریزی‌کردن، دعاکردن و... شاید دیوانگی به نظر برسد اما این کتاب از ما می‌خواهد از این کار استقبال کنیم و آن را در جهت رشد خود به کار بگیریم.

مطالعات و تحقیقات، به‌اثبات رسانده‌اند که خودگویی‌های ذهنیِ مثبت، می‌تواند روحیهٔ فرد را به‌طور چشمگیری بهبود بخشد، اعتمادبه‌نفسش را تقویت کند، بهره‌وری‌اش را افزایش دهد و مزایای خوب دیگری هم به‌همراه داشته باشد؛ خیلی بیشتر از این حرف‌ها. درواقع، همان‌طوری که بیشاپ طی مطالعات خود مشاهده کرده است، این خودگویی‌های مثبت می‌تواند یکی از ارکان اصلی و کلیدی زندگی شاد و موفق باشد.

با خواندن این اثر یادمی‌گیریم که با خودگویی‌های مثبت و پرهیز از خودگویی‌هایی منفی، از زبان برای بهبود کیفیت زندگی‌ استفاده کنیم، و ذهنمان را دوباره تربیت کنیم.

درباره گری جان بیشاپ

گری جان بیشاپ زاده گلاسکوی اسکاتلند است و مسیر مطالعاتی‌اش را در جهان توسعهٔ شخصی، مخصوصاً در هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی است و سال‌ها در این عرصه به مطالعه و تحقیق پرداخته است. او پس از اقتباس از فلاسفه‌ای همچون مارتین هایدگر، هانس گئورگ گادامر و ادموند هوسرل، بِرند شخصی خود را به نام «فلسفهٔ محلی» را ایجاد کرد.

تعهد بیشاپ به تغییر توانایی مردم برای اِعمال تغییر واقعی در زندگی‌های آنها، همیشه و همه‌جا انگیزهٔ راهش بود. روش او ساده و بدون پیچدگی است که همین موجب شده است هر روز بر طرفدارانش اضافه شود و کتابش کاربردی جهانی و همگانی داشته باشد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
Amir102130
۱۳۹۹/۱۲/۱۶

بسیار کتاب فوق العاده هست من پیشنهاد میکنم حتما بخونید شک نکنید حتما بخونید

آرمین
۱۴۰۰/۰۳/۰۷

کتاب هنر ظریف رهایی از دغدغه رو بخونید جای این کتاب

roz.m13851220
۱۴۰۰/۰۲/۰۳

درود این کتاب ارزش مند باعث میشه نگاه جدید به زندگی داشته باشید اگر صحبت ها یا کانال ها استیب جابز دنبال میکنید باید بگم این کتاب هم همانقدر مهم و سر رشته در پایان دادن درد و غم های زندگی دارد

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۳ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۲۶۶۶-۰‬
تعداد صفحات۹۳صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۵
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۲۲۶۶۶-۰‬