با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
عرفان امین

دانلود و خرید کتاب عرفان امین

بررسی عرفان و سلوک الی‌الله در اندیشه‌ی حضرت آیه‌الله خامنه‌ای

۴٫۵ از ۸ نظر
۴٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عرفان امین  نوشته  محمدعلی تولایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عرفان امین

کتاب عرفان امین؛ بررسی عرفان و سلوک الی‌الله در اندیشه‌ی حضرت آیه‌الله خامنه‌ای نوشته محمدعلی تولایی و از مجموعه کتاب‌های موسسه خدمات مشاوره‌ای و پژوهش‌های اجتماعی آستان قدس رضوی است.

هدف این موسسه برقراری ارتباط، بررسی و حل مشکلات جوانان، کوشش برای یافتن راه‌های مقابله با تهاجم فرهنگی غرب، ارتقای سطح آگاهی و معرفت دینی، اجتماعی جوانان و انجام فعالیت‌های تحقیقی- پژوهشی و افکارسنجی است.

مهم‌ترین رویکرد موسسه خدمات مشاوره‌ای و پژوهشی‌های اجتماعی آستان قدس رضوی، معرفت افزایی برای جوانان و تقویت دنیای اعتقاداتشان و تأثیر بر سبک زندگی آن‌ها در سراسر کشور و برخی از نقاط جهان است.

در این راستا، موسسه، کتاب‌هایی با موضوعات گوناگون آموزشی و معرفتی به چاپ می‌رساند که کتاب عرفان امین یکی از آثار ارزشمند در جهت ارتقای سطح آگاهی و معارف دینی، فرهنگی و اجتماعی جوانان امروز است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر ۲۴۱۶۴۰۵
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

عالی یعنی طراحی و جلدش فوق العاده س و کتابش بینظیره

راشین
۱۴۰۰/۰۳/۱۶

کتاب بسیار خوب و قابل استفاده‌ای در خصوص آشنایی مقدماتی با عرفان و همچنین عرفای بزرگ اسلامی است. بخشی از کتاب هم به دیدگاههای مقام معظم رهبری در خصوص عرفان و عرفای اسلامی میپردازد. چند دستورالعمل سلوکی هم در انتهای کتاب آمده

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۲۲-۷۲۸۱۰۲-۶
تعداد صفحات۴۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۹
شابک‫‬‭۹۷۸-۶۲۲-۷۲۸۱۰۲-۶