با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رسم خوشبختی

دانلود و خرید کتاب رسم خوشبختی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رسم خوشبختی  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رسم خوشبختی

کتاب رسم خوشبختی اثر وین دایر و ترجمه محسن صالحی اصیل کتابی خواندنی است که راه و روش رسیدن به سعادت و آرامش درونی را به ما هدیه می‌کند. 

درباره کتاب رسم خوشبختی

رسم خوشبختی نوشته وین دایر کتابی است که به شما کمک می‌کند تا در زندگی به تمام آنچه که لایقش هستید از جمله آرامش درونی، سعادت و صلح با جهان برسید. برای اینکار لازم است تا ابتدا با مسئولیت خودتان در قبال زندگی و تجربه زندگی آشنا شوید. این کتاب به شما کمک می‌کند تا مسئولیت خودتان را در زندگی بپذیرید و در مقامی قرار بگیرید که برای رسیدن به خواسته‌هایتان، تلاش می‌کنید. با تغییر نگرشتان در زندگی،متوجه خواهید شد که همه چیز، از جمله احساس خوشبختی تنها و تنها به شما و درون شما بستگی دارد. 

کتاب رسم خوشبختی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

علاقه‌مندان به مطالعه کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری از خواندن این کتاب لذت می‌برند. اگر دوست دارید در زندگی به آرامش درونی برسید و با دنیا در صلح باشید، کتاب رسم خوشبختی راهنمای خوبی برای شما است. 

درباره وین دایر

وین دایر با نام کامل وین والتر دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در دترویت آمریکا به دنیا آمد. او نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان "چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟" در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. وین دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تأثیرگذار در دنیا معرفی کرد. او هشت فرزند دارد که همگی در فلوریدا زندگی می‌کنند.

وین دایر در ۲۹ اوت سال ۲۰۱۵ به دلیل ابتلا به سرطان خون از دنیا رفت. 

بخشی ازکتاب رسم خوشبختی

هر کس که باشید، در هر آنچه برای شما رخ می‌دهد، اراده دارید. آن را می‌آفرینید. اگر به کسی در محل کار کنار نمی‌آیید، اگر در رابطه خود مشکل دارید و احساس می‌کنید قربانی هستید، اگر فرزندان‌تان به شما احترام نمی‌گذارند، اول به خودتان نگاه کنید و بپرسید: «من چه مشکلی دارم؟ و چگونه می‌توانم تغییر کنم و به خودم کمک کنم که احساس یک قربانی را نداشته باشم؟» به این پاسخ کلیشه‌ای پناه نبرید که: «چگونه می‌توانم آن‌ها را تغییر دهم؟ چگونه می‌توانم دنیا را متفاوت کنم؟» هرچه از آن نفرت دارید، از آن رنجیده‌خاطر می‌شوید، یا از آن به خشم می‌آیید، درواقع نفرت خودتان، دلخوری خودتان و خشم خودتان است. از آنِ خودتان است. این شما هستید که این احساس را دارید. تنها مقصر شما هستید.

وقتی کسی را به خاطر اینکه شمارا در زندگی ناراحت می‌کند ملامت می‌کنید، درواقع می‌گویید: «اگر کمی بیشتر مثل من بودند، این‌قدر دلخور نمی‌شدم.» اما وقتی در مسیر تعالی و روشنگری حرکت می‌کنید، اتفاق جالبی رخ می‌دهد: وقتی با آدم‌هایی برخورد می‌کنید که طوری با شما رفتار می‌کنند که قبلاً آن را ناراحت‌کننده می‌نامیدید، آن را مشکل خود می‌پندارید. دیگر این حس را ندارید. حالا با توانایی نسبت به دیگرانی پاسخ می‌دهید که طوری با شما رفتار می‌کنند که بر خود نمی‌پسندید. حالا من این کار را خواهم کرد: «من با آنچه هستم به آن‌ها واکنش نشان خواهم داد؛ و آنچه هستم، عشق، مهربانی و پذیرش است. البته اگر از این‌ها برخوردار باشم، می‌توانم به‌طور مؤثر به رفتار هرکسی پاسخ دهم یا می‌توانم آن را نادیده بگیرم. درهرصورت، این مشکل من نیست بلکه مشکل آن‌هاست.»

ربطی به این ندارد که شما مشکل دارید یا ندارید. به نگرش شما در مقابله با مشکلات ربط پیدا می‌کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۹۱-۱۰-۰
تعداد صفحات۲۳۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۲۹۱-۱۰-۰