با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
این کتاب را فعلا نخر!

دانلود و خرید کتاب این کتاب را فعلا نخر!

هنر پشت گوش انداختن

۳٫۵ از ۴ نظر
۳٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب این کتاب را فعلا نخر!  نوشته  جان پری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب این کتاب را فعلا نخر!

کتاب این کتاب را فعلا نخر یا هنر پشت گوش انداختن اثری از جان پری است که ترجمه مسیحا برزگر منتشر شده است.

درباره کتاب این کتاب را فعلا نخر

جان پری در این اثر با شما درباره رار کردن از چنگ یأس و بی‌انگیزگی و شکوفایی استعدادها سخن می‌گوید. پری در این کتاب به پشت‌گوش اندازهایی مثل خودش می‌آموزد که چطور با سروسامان دادن به این کارشان بهترین استفاده را از ان بکنند.

این اثر برنامه‌ای جامع برای بیرون آمدن از ناامیدی است برنامه‌ای مختصر و موثر برای این که از استعداد پشت‌گوش‌اندازیتان استفاده کنید و سروقت به کارهای مهمتان برسید.

خواندن کتاب این کتاب را فعلا نخر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر پشت گوش انداختن مداوم انگیزه شمار ا تحت تاثیر قرار داده و کارهای مهمی که می‌خواهید بکنید، همه عقب افتاده‌اند این کتاب را بشنوید.

بخشی از کتاب این کتاب را فعلا نخر!

همهٔ پشت‌گوش‌اندازها به تعویق می‌اندازند کارهایی را که باید انجام بدهند. پشت‌گوش‌اندازی سامان‌یافته، هنر بهرهٔ بسیار بردن از این خصلت منفی‌ست. نکتهٔ کلیدی، آن است که پشت‌گوش‌اندازی به معنای آن نیست که تو اصلا کاری نمی‌کنی. بسیار کم پیش می‌آید که پشت‌گوش‌اندازها بیکار باشند؛ آن‌ها به طور حاشیه‌ای به کارهایی سودمند می‌پردازند، مانند باغبانی یا تراشیدن مداد یا ساختن نموداری برای تفکیک و تشخیص فایل‌های کارهای بسیار خود. پشت‌گوش‌اندازها چرا به این قبیل کارها می‌پردازند؟ زیرا آن‌ها در مسیر انجام ندادن کاری مهم هستند. اگر همین پشت‌گوش‌اندازها که اکنون به تراشیدن مدادشان مشغولند فقط یک کار داشتند که باید انجامش می‌دادند و آن کار تراشیدن مداد بود، آنگاه آن‌ها از تراشیدن مداد طفره می‌رفتند و این کار را به تعویق می‌انداختند. آدم پشت‌گوش‌انداز را می‌توان به انجام دادن کارهای بسیار دشوار ترغیب کرد، به این شرط که او این کارها را شیوه‌ای برای طفره رفتن از کارهایی مهم‌تر تلقی کند.

پشت‌گوش‌اندازی سامان‌یافته به معنای سامان بخشیدن به وظایفی‌ست که شخص باید انجام بدهد، به شیوه‌ای که شخص احساس نکند مجبور به این سامان‌بخشی‌ست. تو در ذهن خویش و یا بر صفحهٔ کاغذ فهرستی داری از کارهایی که باید انجام‌شان بدهی. تو این کارها را به ترتیب اولویت انجام‌شان فهرست کرده‌ای. حتی ممکن است این فهرست را فهرست اولویت‌ها نام‌گذاری کنی. کارهایی که به شدت فوری و ضروری‌اند در بالای فهرست قرار دارند. اما در همین فهرست کارهایی قرار دارند که شایسته‌اند انجام‌شان بدهی، اما در ردهٔ پایین فهرست تو جای گرفته‌اند. انجام دادن همین کارهای اخیر است که به معنای طفره رفتن از انجام دادن کارهایی‌ست که در صدر فهرست تو نشسته‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
بهاره مظاهری
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

کتاب جالبی است اما اگر هدف شما از خواندن آن دستیابی به راهکارهایی برای رفع پشت گوش اندازی است، این کتاب را توصیه نمیکنم چون راهکار چندانی ارائه نمیدهد. ایده اصلی کتاب در فصل یک آن است که در نسخه

- بیشتر
حسن نیکدهقان
۱۳۹۹/۰۸/۲۲

بنظرم کاربردی نیست و بیشتر توضیح و توجیه تا مطالب کاربردی

پیمان محمدی
۱۳۹۹/۰۸/۱۳

کتاب واقعا نظر فوق العاده ای داره....

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۱۹۲-۴
تعداد صفحات۸۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۸/۰۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۱۱۸-۱۹۲-۴