با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت حال

دانلود و خرید کتاب قدرت حال

زمان حال، تنها حقیقت موجود و جاودانه است؛ راهنمایی برای روشنگری معنوی

۳٫۵ از ۸ نظر
۳٫۵ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت حال  نوشته  اکهارت  تله  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قدرت حال

کتاب قدرت حال نوشته اکهارت تُله، نویسنده آلمانی‌تبار ساکن کانادا است. این کتاب درباره زمان حال، تنها حقیقت موجود و جاودانه است هم‌چنسین هدف راهنمایی برای روشنگری معنوی را دنبال می‌کند.

درباره کتاب قدرت حال

کتاب قدرت حال یا نیروی حال، تا کنون به بیش از ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه شده و زندگی بسیاری را متحول کرده است. رمز موفقیت این کتاب را باید از دل بر آمدن و لاجرم بر دل نشستن آن دانست. زیرا نویسنده در این کتاب به شرح داستان و افسانه‌سرایی نپرداخته، بلکه تجربه‌ی عینی خود در کشف گوهر زندگی را در قالب پرسش و پاسخ های معنوی به رشته‌ی تحریر درآورده است. هر چند زندگی در لحظه‌ی حال محور بنیادین عرفان و ادبیات عرفانی و حقیقت‌جوی پارسی است، اما کلام ساده‌ی این کتاب آن را نه فقط برای سالکان، بلکه برای تمام کسانی که می‌خواهند زندگی سعادتمندی را سپری کنند، دارای ارزش ویژه‌ای کرده است.

خواندن کتاب قدرت حال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تغییر زندگی در جهت مثبت پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
مریم
۱۴۰۰/۰۵/۱۰

کتاب مشخصه مطالب خوبی داره ولی ترجمه بد و غلطهای املایی و نگارشی فراوان واقعا باعث دلزدگی میشه …یعنی یک ویراستاری اینقدر سخته که این انتشارات دریغ کرده ؟

سالی
۱۴۰۰/۰۵/۱۷

واقعا کتابی به درد نخور هست. در ابتدای امر چیز هایی که مقبول هست و منطقی را میگوید در ادامه نظر خود را که هیچ پایه و اساسی ندارد بدون اینکه مبنای منطقی داشته باشد به خورد خواننده می دهد

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۵۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۸۸۴۱-۶
تعداد صفحات۲۵۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۳
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۵۸۸۴۱-۶

تجربه بهتر در اپلیکیشن