عشق ورای ایمان
۴٫۰از ۴ نظر

دانلود کتاب صوتی عشق ورای ایمان

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
۴٫۰از ۴ نظر
۴٫۰از ۴ نظر
۴٫۰از ۴ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی عشق ورای ایمان

کتاب صوتی عشق ورای ایمان نوشته پائولو کوئلیو است که با ترجمه اعظم خرام و صدای میلاد تمدن منتشر شده است. کتاب عشق ورای ایمان درباره جنبه‌های روحانی و روان‌شناسانه عشق است. 

درباره کتاب عشق ورای ایمان

این کتاب اقتباسی است از سخنان هنری دراموند نویسنده اسکاتلندی که یک روحانی غیر رسمی مسیحی محسوب می‌شد. او برای جمعیت‌های کوچک موعظه می‌کرد اما هیچ‌گاه وارد حرفه روحانیون نشد، در عوض خود را وقف تدریس علوم طبیعی در گلاسکو اسکاتلند کرد. کتاب او با عنوان موهبت الهی در سال ۱۸۹۰ به چاپ رسید و خیلی زود در سراسر دنیا به عنوان زیباترین متن نوشته‌شده در مورد عشق به شهرت رسید، بخشی از سخنان او این‌گونه بود:

مهم‌ترین مسئله در زندگی چیست؟

همه ما می‌خواهیم که زندگی‌مان را به بهترین شکل بگذرانیم و از روزها و ساعاتمان به شکلی درست استفاده کنیم چون می‌دانیم هیچ‌کس نمی‌تواند به‌جای ما برایمان زندگی کند. بنابراین باید بدانیم سعی و تلاشمان را باید بر چه چیز معطوف کنیم؟ هدف نهایی زندگی ما چیست؟

به ما گفته شده است که باارزش‌ترین گنجینۀ دنیای روحانی و معنوی «ایمان» است. قرن‌هاست که همۀ مذاهب و آئین‌های مذهبی روی این کلمه ساده تمرکز کرده‌اند. آیا واقعاً «ایمان» مهم‌ترین چیز در دنیاست؟ اما اگر این‌طور فکر کنیم کاملاً در اشتباهیم.

اگر چنین باوری داشته باشیم مطمئن باشید دیر یا زود همۀ باورهایتان به پایان خواهد رسید. من چند لحظه قبل از کتاب مقدس این‌طور برایتان خواندم که ایمان، امید و عشق جاودان هستند و از بین این سه، عشق از همه مهم‌تر است.

شنیدن کتاب عشق ورای ایمان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

اگر به عشق ایمان دارید و به دنبال حقایق درک این احساس هستید این کتاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
makia
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

این کتاب عالیههههه

Mehdi Sabzali
۱۳۹۹/۰۷/۲۹

واقعا برای گویا کردن این کتاب زحمت کشیده شده و دست تمام عزیزان درد نکنه

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
دسته بندی