با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چاکرادرمانی

دانلود و خرید کتاب چاکرادرمانی

درمان از طریق مراکز انرژی

۴٫۲ از ۶ نظر
۴٫۲ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چاکرادرمانی  نوشته  شلیلا شارامون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چاکرادرمانی

کتاب چاکرادرمانی نوشته شلیلا شارامون و بودو جی باجینسکی است، هدف اصلی از درک کردن و کار با چاکراها پدید آوردن وحدت و یکپارچگی درون شماست. دانستن اینکه چاکراها می‌توانند کمک بیکرانی در به‌دست‌آوردن شناخت از خود داشته باشند. این امر می‌تواند شما را در رها شدن نیروی ذاتی‌تان یاری کند، و شما را توانا سازد تا در زندگی‌ای سرشار از فراوانی و شادی به سر برید.

درباره کتاب چاکرادرمانی

نویسنده بر این باوراست که هیچ دانشی به اندازه دانش مراکز انرژی بدن که نام دیگر آنها «چاکرا» است، به این سؤالات پاسخ نمی‌دهد. هنگام یادگیری هدف و طریقه عملکرد چاکراها در بُعد وسیع به نیروی بالقوه انسان برای کامل‌بودن دست می‌یابیم و این نیروی فریبنده و تحسین‌آمیز که در همه ما وجود دارد، از شگفتی‌های معجزه خلقت است. هدف کتاب این است که به شناخت و درک این توانایی ذاتی انسان کمک کند.

در ارتباط با عملکرد چاکراها لزوماً نیازی به روشن‌بینی و یا این‌گونه قدرت‌ها نیست. با وجود این متوجه می‌شوید که حساسیت‌تان در مورد سطوح لطیف به‌طور مشخصی افزایش خواهد یافت. همچنین درک می‌کنید که اجزای دانش و تجربیاتتان به‌طور محسوسی با یکدیگر تلفیق خواهند شد.

خواندن کتاب چاکرادرمانی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به چاکرادرمانی پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب چاکرادرمانی

۱ ـ بدن اتری

۲ ـ بدن احساسی یا اختری

۳ ـ بدن ذهنی

۴ ـ بدن روحانی یا سببی

هر یک از این بدن‌ها فرکانس ارتعاشات مخصوص به خود را دارند. «بدن اتری» که به بدن فیزیکی نزدیک‌تر است، ارتعاشاتش پایین‌ترین فرکانس را دارد؛ «بدن اختری» و «بدن ذهنی» فرکانس بالاتری دارند؛ و «بدن روحانی» بالاترین فرکانس را.

هر یک از این بدن‌ها همانند رقصی از انرژی‌ها هستند با فرکانس‌های خاص خود. از آنجایی که انسان رو به رشد است، فرکانس‌های مربوط مطابق به رشد افزایش می‌یابد. آگاهی این بدن‌ها در حد ارتعاشاتشان است. وقتی ارتعاشات آنها بالا می‌رود. انسان را به فرم‌های بالاتری از انرژی حیاتی، احساس و هوشیاری مجهز می‌کنند.

بدن‌های انرژی مختلف جدا از یکدیگر نیستند. مادام که امواجشان در فرکانس‌های مختف به خود ادامه دارد، در یکدیگر نفوذ می‌کنند. کسی که قادر به دیدن آنها باشد، تفاوت میان آنها را تشخیص می‌دهد، به شرط آنکه امواج دید او با آن فضاهای خاص هماهنگ باشد. اگر بخواهد بدن اختری را ببیند، باید با فضای اختری هماهنگ شود؛ اگر بخواهد بدن ذهنی را ببیند، باید هماهنگ با فضای ذهنی شود؛ و الی آخر...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
saeid sahraei
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

برای شناخت چاکرا و چیزای دیگه خوبه ولی بهترین کتاب چاکرا (اطلس چاکراهاست که سی دی هم داره) و بهترینه

کاربر ۱۰۲۱۸۱۸
۱۳۹۹/۰۸/۳۰

خیلی عالی همه چیز رو بصورت کامل و با جزئیات و مفصل توضیح داده و برخلاف کتاب های دیگه بصورت سطحی رد نشده توصیه میشه

ابری
۱۳۹۹/۱۰/۰۴

من این کااب رو نسخه چاپیش رو خوندم و بنظرم یکی از کامل‌ترین کتاب‌ها در این حوزه است که از ابتدا با توضیح و مثال شروع میکنه و طبق یک سیر طبیعی و سالم، به مطالب کاربردی میرسه. خیلی روون

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بدون روحانی بدن روحانی که غالباً بدن علّی (سببی) هم نامیده می‌شود، بالاترین فرکانس انرژی را در میان بدن‌های انرژی را در میان بدن‌های انرژی دارد.
maryam

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۳ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۵۶-۱۹-۹‬
دسته بندی
تعداد صفحات۲۷۳صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۷۳۵۶-۱۹-۹‬