با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلید برنزی

دانلود و خرید کتاب کلید برنزی

مجیستریوم؛ کتاب سوم

۴٫۵ از ۱۷ نظر
۴٫۵ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کلید برنزی  نوشته  هالی بلک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه
در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

معرفی کتاب کلید برنزی

کتاب کلید برنزی جلد سوم مجموعه‌ی مجیستریوم است. داستان مدرسه‌ای که در آن جادوگری آموزش داده می‌شود و بچه‌ها با استعدادهای خاصشان آن‌جا آموزش می‌بینند.

مجموعه مجستریو نوشته هالی بلک و کاساندرا کلر است که با ترجمه ابراهیم عامل محرابی منتشر شده است.

درباره کتاب کلید برنزی

کال پسر جوانی است که پدرش همواره از او خواسته از مدرسه جادو و جادو دوری کند اما او سال گذشته در آزمون آهن پذیرفته شده است و حالا رسما دانش‌آموز مجیستریو حساب می‌شود.

کال، تامارا و ارون به امتحانات پایان‌ترم نزدیک می‌شوند و سخت کار دارند اما این موضوع دغدغه اصلی آن‌ها نیست. یکی از همکلاسی‌هایشان به قتل رسیده است و آن‌ها به دنبال قاتل او هستند و باید او را پیدا کنن. بچه ها به این نتیجه رسیدند آن‌چه جادو را خوب یا بد معنا می‌کند کسی است که از آن استفاده می‌کند. جادو در دستان انسان بی‌رحم بسیار خطرناک است

خواندن کتاب کلید برنزی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به داستان‌های پر هیجان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب کلید برنزی

بعد غرغرکنان، دوروبر را برای پیداکردن سوئیچ خودروش گشت. کال به‌زحمت می‌توانست باور کند این همان پدر خودش است که کل تابستان او را با لباس‌کارهای کتانی راه‌راه در خانه دیده که کارهایش را انجام می‌داد و به آن‌ها در ساخت قطعات یدکی روبات‌هایشان کمک می‌کرد.

الستر به نظرش غریبه می‌آمد و کال رفته‌رفته به این فکر افتاده بود که به‌زودی چه اتفاقی قرار است رخ دهد.

تمام تابستان را با به‌یادآوردن مرگِ کنستانتین مدن به‌خوشی گذرانده بود. خصم مرگ سال‌ها پیش مرده بود، اما جسدش را در یک مقبرهٔ وحشتناک، تازه نگه داشته بودند تا دوباره روحش را به آن برگردانند. اما چون هیچ‌کس از این موضوع خبر نداشت، همهٔ جادوگران دنیا منتظر بودند که کنستانتین جنگ سوم جادوگران را دوباره آغاز کند. هنگامی که کالوم سر بریدهٔ خصم مرگ را به مجیستریوم برگردانده بود، دیگر بی‌بروبرگرد ثابت شده بود که او مرده است و همهٔ جادوگران نفس راحتی کشیده بودند.

چیزی که آن‌ها نمی‌دانستند این بود که روح کنستانتین هنوز زنده بود... زنده در کالبد کال. امشب، جهان جادوگران خیال داشت از خصم واقعی قدردانی کند.

کال گرچه مایل نبود به هیچ‌کس آزاری برساند، تهدید جنگ سوم هنوز بر سرشان سایه افکنده بود، چون جانشین کنستانتین، استاد جوزف، سپاه آشوب‌زده‌ها را در اختیار داشت

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰ تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۰
شابک‫‭۹۷۸-۶۰۰-۲۹۱-۳۴۳-۲‬‬
تعداد صفحات۳۰۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۶,۰۰۰تومان
نوع فایل
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۲۰
شابک‫‭۹۷۸-۶۰۰-۲۹۱-۳۴۳-۲‬‬