با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس

دانلود و خرید کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس  نوشته  دیوید لارنس پرستون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس

کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس، کتابی نوشته دیوید لارنس پرستون است که با ترجمه صادق خسرونژاد منتشر شده است.

درباره کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس

اعتماد به نفس برای خوشـبختی و پیـشبرد زنـدگی حیـاتی اسـت. ایـن امـر موفقیت در کار، زندگی خانوادگی، روابط و فعالیت‌های تفریحی شـما و هـر کـار دیگری را که انجام می‌دهید، تحت تأثیر قرار می‌دهد. بـزرگتـرین سـرمایه هـرکس بدون شک میزان خودباوری اوست. حتـی بـالاترین ثـروت و شـهرت هـم نمی‌تواند جانشین ضعف در خودباوری شود.

آدم‌هایی که کمبود اعتماد بـه نفـس و خودبـاوری دارنـد، همـواره شکـست می‌خورند. آنها شهامت کمی دارند و از این رو احتمال این که از زنـدگی بهری کافی ببرند هم به همان نسبت، کم است. احتمال دچار شـدن بـه عـوارض ناشی از تنش، از جمله اضطراب، سوء تغذیه و مشکلاتی روحی برای آنها بیـشتر است. کمبود عزت نفس علت اصلی اکثر شکست‌های خانوادگی، قصور والدین در انجام وظایفشان و مشکل در روابط با دیگران است. علاوه بـر ایـن بـسیاری از جرایم که ارتباط مستقیم با مصرف مواد مخدر، بیکاری، فقر و بی‌هدف بـودن در زندگی دارد، همه و همه مستقیماً با ضعف عزت نفس مرتبط هستند.

لارنس پرستون این کتاب را درباره اعتمادبه نفس و برای مخاطب عام نوشته است. همه جوانان، زنان، مردان، دانش‌آموزان و هرکسی در هر حرفه و رشته‌ای مخاطب این کتاب است.

پرستون کتابش را در بخش‌های مهم زیر دسته‌بندی کرده است.

  • اراده کردن برای کسب اعتماد
  • خودهوشیاری
  • مطمئن اندیشیدن
  • بهرهگیری از ذهن برای اصلاح ذهنیت از خود
  • رفتار از سر اطمینان
  • ارتباطات مطمئن

هر بخش شامل اطلاعات، دانستنی‌ها و گفتار مشفقانه‌ای است که همراه بـا هفت تمرین، راهنمایی‌هـای عملـی یـا تلنگـری بـرای عمیـق اندیـشیدن آورده شده‌اند.

کتاب ۳۶۵ قدم به سوی اعتماد به نفس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه در هر سن و شغلی می توانند از راهنمایی‌های این کتاب استفاده کنند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
unicorn
۱۳۹۹/۰۸/۰۴

کتاب بسیار خوبی هست در باب اعتماد به نفس،من قبل تر عادت داشتم هر روز یک مقاله انگلیسی درباره اعتماد به نفس پیدا کنم و بخونم(چون فارسی ها محدود و تکراری بود)باید بگم این کتاب مجموعه ی اون مقاله ها

- بیشتر
میثم
۱۳۹۹/۱۰/۰۸

بهترین کتاب روانشناسی که خواندم . زندگی من از این رو به اون رو کرده فوق العاده هست

کاربر ۱۴۸۶۴۳۲
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

Awlie👍

s
۱۴۰۰/۰۱/۰۸

کتاب طولانیه ولی واقعا ارزش وقتی که میذاری رو داره چون واقعا کاربردیه الکی نیومده چرت و پرت بگه تو میتونی و از این حرفا.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۴۹)
قانون طلایی فکر کردن قبل از گشودن دهان را به کار گیرید. از خود بپرسید: « اگر این کار یا فکر را کسی دیگر نسبت به من روا می‌داشت چه احساسی پیدا می‌کردم؟ »
s
گذشته فقط در ذهن شما وجود دارد. گذشته دیگر وجود خارجی ندارد ولی این شما هستید که باید زندگی کنید.
Amirali Etemadi
اگر همواره به دیروز فکر کنید، فردای خوبی نخواهید داشت.
Amirali Etemadi
چه طور می‌توانید انگیزهٔ لازم برای غلبه بر سختی و استقامت در مقابلش را به دست آورید؟ چند چیز است که در انسان ایجاد انگیزه می‌کند: - خواستن یا نیاز که انسان را به تکاپو می‌اندازد. برای ارضای این دو مورد قدرت انگیزش در انسان پدید می‌آید. - احساسات لذت و رنج. ما در تکاپوی فرصت‌هایی هستیم که از آنها لذت ببریم و این انگیزه در ما وجود دارد که از هر چیز رنج‌آور دوری گزینیم. - امیدواری و انتظار داشتن به این که هر چه می‌خواهیم به دست آوریم و سرانجام هر چیز ختم به خیر خواهد شد. بهترین راه یافتن انگیزه در سر داشتن سودای لذت بردن است که با اجتناب از رنج عجین شده باشد. بهترین راهی که می‌توانید در خود انگیزه ایجاد کنید این است که چند هدف ارزشمند را برای خود در نظر بگیرید و دلایل کافی مبنی بر علت دست یافتن به آنها را برای خود پیدا کنید و عواقب شکست را در ذهن خود مجسم سازید، شروع کار از این جاست.
flora
برای این که هر یک از ما واقعاً آزاد باشیم، ابتدا باید اراده کنیم که مسئولیت زندگی خود را بر عهده بگیریم. دیوید مک نالی
flora
اگر می‌دانستید که بدون تردید هر آنچه اراده کنید، به آن دست خواهید یافت چه تغییری در زندگی شما روی می‌داد؟
flora
تأکیدات زیر را روی دیوار اعتماد به نفس خود نصب کنید. پذیرفتن مسئولیت زندگی موجب ایمنی من می‌شود. مسئول هر اندیشه، گفتار و کردارم، خودم هستم.
flora
از هم‌اکنون راجع به احساسات خود بدون استثنا مسئولیت کامل را بپذیرید. جلوی آینه بایستید و با خود بگویید: « از امروز و تا روزی که زنده هستم مسئول همهٔ احساساتم خواهم بود. عواطف من در کنترل خودم قرار دارند. »
flora
باید یاد بگیریم که بهترین دوست خود باشیم چرا که این استعداد در ما وجود دارد که به سادگی در دامی بیفتیم که به بدترین دشمن خویش مبدل شویم. رودریک تورپ
flora
برای ایجاد تغییر در زندگی، فرصت را نباید تلف کرد.
flora

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۴/۰۴
شابک۹۶۴-۵۱۵-۰۱۶-۷
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۴/۰۴/۰۴
شابک۹۶۴-۵۱۵-۰۱۶-۷