با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت بیان

دانلود و خرید کتاب قدرت بیان

۳٫۶ از ۹ نظر
۳٫۶ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت بیان  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قدرت بیان

«قدرت بیان» نوشته برایان تریسی (-۱۹۴۴)، سخنران انگیزشی و نویسنده کتاب‌های پرفروش روانشناسی کاربردی است. در بخشی از مقدمه کتاب می‌خوانیم: «توانایی برای صحبت در حضور گروهی از افراد در موفقیت‌های شما بسیار موثر است. خوب صحبت کردن برای شما احترام می‌آورد و این اقدام باعث افزایش عزت نفس هنگام مصاحبه می‌شود. در واقع همین عزت نفس است که شما را در مصاحبه‌ها شاد و پر انرژی می‌کند و می‌تواند توجه دیگران را به شما جلب نماید. با خوب صحبت کردن می‌توانید افراد مختلف را در کوتاه‌ترین زمان متقاعد کنید و با طی مراحل بعدی به اهداف خود نزدیکتر شوید... مهارت خوب صحبت کردن قابل یادگیری است. بسیاری از افرادی که مهارت خوب صحبت کردن را دارند، گاهی در بیان برخی مسائل عاجز می‌شوند. همان‌هایی که روبروی هزاران نفر می‌ایستند و آرام و شمرده حرف می‌زنند، گاهی هنگامی که می‌خواهند دربارۀ خودشان صحبت کنند، زبانشان لال می‌شود و ذهن‌شان خالی از هر کلمه و جمله. اکنون هدف شما باید این باشد که هرچه زودتر به یکی از ده نفر برتر سخنرانان دنیا تبدیل شوید. همیشه به خاطر داشته باشید که تمامی آن ده نفر هم روزی از صحبت کردن روبروی هزاران نفر ترس و واهمه داشته‌اند و در طول سخنرانی دست‌های یخ‌زده‌شان می‌لرزیده است. این توضیحی از این اصل است که همیشه قوی‌ترین روزی یکی از ضعیف‌ترین‌ها بوده است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
Ali
۱۳۹۹/۰۳/۱۲

برام اصلا جالب نبود

ali
۱۳۹۸/۱۲/۲۴

اکثرش بدرد رهبران کاری میخرد نه یک فرد عادی.ولی درکل حرفهای بدرد بخوری داشته

morteza_ja97
۱۳۹۶/۰۹/۱۵

درباره فروشه نه فندبیان تو جمع حرف زدن

Javad Vatan
۱۳۹۵/۰۲/۱۷

امکان ارسال کتاب با پست وجود ندارد؟عایا!

کاربر ۷۹۵۶۱۰
۱۳۹۷/۱۱/۱۶

نخوندم بده فکر کنم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
اهداف ما با افکارمان تغییر می‌یابند. ما باید آنی باشیم که آرزویش را داریم و آن کاری را انجام دهیم که بدان علاقه‌مندیم. افکارمان ما را به آرزوهایمان می‌رسانند.
Javad Khoshnazar

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۱۲
شابک۴-۴۲-۶۲۳۵-۶۰۰-۹۷۸
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۲/۱۲
شابک۴-۴۲-۶۲۳۵-۶۰۰-۹۷۸