با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند

دانلود و خرید کتاب گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند

۴٫۳ از ۷ نظر
۴٫۳ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند  نوشته  زینب بخشایش  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند

گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند اثر زینب بخشایش داستانی درباره زندگی مردم یکی از شهرهای کشور عراق است. شهری که با ورود داعش به آن اتفاقاتی ناگوار را تجربه می‌کند.

درباره کتاب گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند

رمان در ۴ فصل به نام‌های آتش، باد، آب، خاک روایت می‌شود. زنان در این داستان نقشی پررنگ دارند و مدافعا حرم هم یکی دیگر از محورهای داستان هستند. در این داستان، عشق، سرخوشی‌های نوجوانانه، جنون و انتقام و جنگ در هم آمیخته است.

 به گفته خود نویسنده : گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند روایتی از غم‌ها و رنج‌های مردمانی‌ است که به ناچار از خانه و زندگی‌شان دل کنده و پا در راهی می‌گذارند که پایانش مشخص است.

زینب بخشایش، نویسنده این‌کتاب پیش‌تر رمان عاشقانه «اردیبهشت نام دیگر تو» را درباره مدافعان حرم نوشته است.

 خواندن کتاب گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 علاقه‌مندان به رمان‌ و دوست‌داران ادبیات داستانی را به خواندن این رمان اثرگذار دعوت می‌کنیم.

بخشی از کتاب گنجشک‌ها بی‌صدا می‌گریند

هنوز قلبش تند می‌زند. خوابش نمی‌برد. هوا دم دارد و حوصله برخاستن از جایش را هم ندارد. یک ساعتی هست که در جایش وول می‌خورد. کلافه است. دلش چیزی می‌خواهد؛ اما نمی‌داند چه. به دیوار پیش رویش خیره می‌شود. دوباره صحنه‌هایی که در خواب دیده، برایش مجسم می‌شود. خواب دیده بود فواد دست او را گرفته و با هم به سمت دریا می‌رفتند. مرد قدبلندی جلوتر از آن‌ها راه می‌رفت. او با صدای بلند خندیده بود و مرد به سمتش برگشته بود. عمران بود که با همان چهره آرام و مهربانش به او نگاه می‌کرد. صفورا دست فواد را رها کرده بود. فواد داشت مثل بادکنک بزرگی به هوا می‌رفت که عمران او را گرفت. چاقویش را از جیبش درآورد و سر فواد را برید. همان‌موقع صفورا خودش را دید که چهره‌اش پر از زخم بود و از آن‌ها خون می‌چکید.


نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
viper
۱۳۹۹/۱۰/۰۶

قسمت آخر کتاب بیشتر به سناریوی مجموعه فیلمهای پیچ اشتباه،هاستل و تپه ها چشم دارند میندازه،حس اسارت به دست داعش رو میشه لمس کرد و همچنین شخصیت آنها،در کل مقداری گنگی در متن داستان هست

کاربر ۲۸۲۵۸۱۷
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

نوشتار و داستان پردازی رو دوست داشتم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۲۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۱۶۳۳-۹
تعداد صفحات۳۲۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۷,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۱/۰۶
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۱۶۳۳-۹