با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
میدان اتوال

دانلود و خرید کتاب میدان اتوال

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب میدان اتوال  نوشته  پاتریک مودیانو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب میدان اتوال

کتاب میدان اتوال نوشته پاتریک مودیانو با ترجمه سلیویا بجانیان منتشر شده است. این کتاب با زبانی طنز روایتگر داستان زندگی مردم فرانسه در دوران جنگ است و به زندگی یهودیان پرداخته است.

درباره کتاب میدان اتوال

کتاب میدان اتوال داستان مردی یهودی است که در فرانسه زندگی می‌کند و اوضاع خوبی ندارد. مرد دلال است خیلی هم راه اخلاقی ای برای زندگی‌اش انتخاب نکرده است. در این دوران یهودی ها در فرانسه مجبور بودند یک ستاره زرد به لباس خود بزنند تا از دیگران مشخص‌ باشند. کتاب زبانی طنز دارد و سرعت روایت حوادث بالا است. خواننده تا پایان داستان با آن همراه می‌شود و از ریتم داستان خسته نمی‌شود.

خواندن کتاب میدان اتوال را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب میدان اتوال

دختر ی مو طلایی در حیاط کلیسا بود. او با کنجکاوی به من نگاه کرد: کشیش پاراش منو به خواهر زادهٔ خو د لویتزیا معرفی کرد. او لباس آبی تیرهٔ مدرسهٔ شبانه روزی بتن داشت.

لویتزیا چراغی نفتی را روشن کرد. مبلمان منطقهٔ ساووآ بوی مطبوع روغن جلا می دادند. رنگ های الوان دیوار سمت چپ، به نظرم خیلی زیبا می آمد. کشیش با آرامی دستش را روی شانه ام قرار داد و گفت: ٬٬- اشلمیلوویچ، می توانید به خانوادهٔ خود اعلام کنید که به دست آدم مناسبی سپرده شدید. من مامور بازگرداندن سلامتی به روح شما هستم. هوای کوهستان ما بقیهٔ کار ها را انجام می دهد. حالا زمان آن رسیده تا خطابه را برای اسقف اعظم بنویسید. لویتزیا، خواهش می کنم برای ما چای و نان شیرینی بیآور! این مرد جوان باید توان خود را باز یابد!

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
sahra safa
۱۳۹۹/۰۱/۰۷

بسیار ترجمه بد و پر از غلطی دارد. متاسفم برای وقتی که مترجم گذاشته و ویرایش کتاب بدتر از بد است.

Ms.
۱۳۹۹/۰۱/۲۹

ترجمه بسیار ضعیف و غلط.

Mojtaba
۱۴۰۰/۰۱/۰۴

ترجمه کتاب خوبه ولی روی ویرایش متن خیلی کم کار شده، در ضمن سیستم پی نوشت افتضاحه. کتاب خوبیه ولی از این انتشارات نخونید. اگر کسی انتشارات بهتری که این کتاب رو چاپ کرده میشناسه لطفا معرفی کنه. ممنون

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۶۷-۲۵۴-۳
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۱,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۱۱/۱۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۳۶۷-۲۵۴-۳