با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
صفر تا یک

دانلود و خرید کتاب صفر تا یک

نوشتارهایی درباره استارت‌‌آپ‌‌ها یا چگونگی خلق آینده

۲٫۰ از ۴ نظر
۲٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صفر تا یک  نوشته  پیتر تیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب صفر تا یک

صفر تا یک اثر پیتر تیل و بلیک مستر کتابی در زمینه مدیریت کسب و کار است که نوشتارهایی درباره استارت آپ‌ها و چگونگی خلق آینده با آنها دارد.

این کتاب می‌گوید هربار که چیز تازه‌ای ابداع می‌کنیم درواقع از صفر به یک رسیده‌ایم و این دستاوردی بزرگ است که با تقلید از دیگران تفاوت دارد پس بهتر است به جای پیروی از تکنیک‌های گذشته و تقلید از آنچه دیگران خلق کرده‌اند، با معجزات و نوآوری‌های فناوری در کسب و کار آشنا شویم.

خلاصه کتاب صفر تایک

صفر تا یک درباره فناوری‌های حوزه کسب وکارهای اینترنتی و استارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آپ‌ها صحبت می‌کند. او در این اثر تجربه‌ها و آموخته‌هایش درباره راه‌آندازی و مدیریت خلاقانه استارت آپ را با خواننده قسمت می‌کند.

کتاب صفر تا یک برای چه کسانی مناسب است

نویسندگان اثر می‌گویند این کتاب برای مخاطب دانشجویان نوشته شده تا به عنوان کتابی کمک آموزشی مورد استفاده آنان باشد اما صفر تا یک کتابی است که می تووانند برای همه کسانی که در سر سودای راه‌اندازی کسب و کارهای مدرن و استارتاپی را دارند مفید باشد.

جملاتی از کتاب صفر تا یک

پول، پول می‌آورد. «برای هرکس که توجه بیشتری داشته، فراوانی و وفور بیشتری خواهد آمد. کسی که تلاشی نداشته است، آنچه را در دست داشته هم از کف خواهد داد «(انجیل متا ۲۵: ۲۹). آلبرت انیشتین هم مشاهداتی مشابه داشته است، هنگامی که اظهار داشت بهره مرکب «هشتمین مورد از عجایب جهان»، «بزرگ‌ترین کشف ریاضی تاکنون» و حتی «قدرتمندترین نیروی موجود در جهان» می‌باشد. هرکدام از این گفتارها را که ترجیح می‌دهید، پیامش یکی است: هیچ‌گاه رشد نمایی و تصاعدی را دستکم نگیرید. روشن است که هیچ گواهی مبنی بر گفتن این عبارات از زبان خود انیشتین وجود ندارد؛ تمامی این عبارات ساختگی است. اما این بهم‌ریختگی بسیار زیاد در واقع دارد پیام‌ها را تقویت می‌کند: در راستای سرمایه‌گذاری برای داشتن اصول درخشان همیشگی، انیشتین با دریافت اعتبار از چیزهایی که هیچ‌گاه به زبان نیاورد، به کسب جذابیت‌هایی فرازمینی خودش ادامه می‌دهد.

فهرست کتاب صفر تا یک

مقدمه؛

فصل ۱: چالش آینده؛

فصل ۲: مهمانی به سبک سال ۱۹۹۹؛

فصل ۳: تمام شرکت‌های خوشحال متفاوت هستند؛

فصل ۴: ایدئولوژی رقابت؛

فصل ۵: آخرین مزیت تکان‌دهنده؛

فصل ۶:‌ شما بلیت بخت‌آزمایی نیستی؛

فصل ۷: به دنبال پول بروید؛

فصل ۸: اسرار؛

فصل ۹: بنیان‌ها؛

فصل ۱۰: مکانیک مافیا؛

فصل ۱۱: اگر آن را بسازید، آیا خواهند آمد؟؛

فصل ۱۲: انسان و ماشین؛

فصل ۱۳: مشاهده سبز؛

فصل ۱۴: تضاد بنیان‌گذاران.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۱
تعداد صفحات۱۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۵/۰۱