دانلود و خرید کتاب صفر تا یک پیتر تیل ترجمه ایمان رضوی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.

معرفی کتاب صفر تا یک

صفر تا یک اثر پیتر تیل و بلیک مستر کتابی در زمینه مدیریت کسب و کار است که نوشتارهایی درباره استارت آپ‌ها و چگونگی خلق آینده با آنها دارد.

این کتاب می‌گوید هربار که چیز تازه‌ای ابداع می‌کنیم درواقع از صفر به یک رسیده‌ایم و این دستاوردی بزرگ است که با تقلید از دیگران تفاوت دارد پس بهتر است به جای پیروی از تکنیک‌های گذشته و تقلید از آنچه دیگران خلق کرده‌اند، با معجزات و نوآوری‌های فناوری در کسب و کار آشنا شویم.

خلاصه کتاب صفر تایک

صفر تا یک درباره فناوری‌های حوزه کسب وکارهای اینترنتی و استارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌آپ‌ها صحبت می‌کند. او در این اثر تجربه‌ها و آموخته‌هایش درباره راه‌آندازی و مدیریت خلاقانه استارت آپ را با خواننده قسمت می‌کند.

کتاب صفر تا یک برای چه کسانی مناسب است

نویسندگان اثر می‌گویند این کتاب برای مخاطب دانشجویان نوشته شده تا به عنوان کتابی کمک آموزشی مورد استفاده آنان باشد اما صفر تا یک کتابی است که می تووانند برای همه کسانی که در سر سودای راه‌اندازی کسب و کارهای مدرن و استارتاپی را دارند مفید باشد.

جملاتی از کتاب صفر تا یک

پول، پول می‌آورد. «برای هرکس که توجه بیشتری داشته، فراوانی و وفور بیشتری خواهد آمد. کسی که تلاشی نداشته است، آنچه را در دست داشته هم از کف خواهد داد «(انجیل متا ۲۵: ۲۹). آلبرت انیشتین هم مشاهداتی مشابه داشته است، هنگامی که اظهار داشت بهره مرکب «هشتمین مورد از عجایب جهان»، «بزرگ‌ترین کشف ریاضی تاکنون» و حتی «قدرتمندترین نیروی موجود در جهان» می‌باشد. هرکدام از این گفتارها را که ترجیح می‌دهید، پیامش یکی است: هیچ‌گاه رشد نمایی و تصاعدی را دستکم نگیرید. روشن است که هیچ گواهی مبنی بر گفتن این عبارات از زبان خود انیشتین وجود ندارد؛ تمامی این عبارات ساختگی است. اما این بهم‌ریختگی بسیار زیاد در واقع دارد پیام‌ها را تقویت می‌کند: در راستای سرمایه‌گذاری برای داشتن اصول درخشان همیشگی، انیشتین با دریافت اعتبار از چیزهایی که هیچ‌گاه به زبان نیاورد، به کسب جذابیت‌هایی فرازمینی خودش ادامه می‌دهد.

فهرست کتاب صفر تا یک

مقدمه؛

فصل ۱: چالش آینده؛

فصل ۲: مهمانی به سبک سال ۱۹۹۹؛

فصل ۳: تمام شرکت‌های خوشحال متفاوت هستند؛

فصل ۴: ایدئولوژی رقابت؛

فصل ۵: آخرین مزیت تکان‌دهنده؛

فصل ۶:‌ شما بلیت بخت‌آزمایی نیستی؛

فصل ۷: به دنبال پول بروید؛

فصل ۸: اسرار؛

فصل ۹: بنیان‌ها؛

فصل ۱۰: مکانیک مافیا؛

فصل ۱۱: اگر آن را بسازید، آیا خواهند آمد؟؛

فصل ۱۲: انسان و ماشین؛

فصل ۱۳: مشاهده سبز؛

فصل ۱۴: تضاد بنیان‌گذاران.

نظرات کاربران

کاربر ۶۶۷۳۱۸۷
۱۴۰۲/۰۳/۱۴

حدود ۳۰ درصد از کتاب رو خوندم و تا اینجا دو پاراگراف کاملا برعکس زبان اصلی ترجمه شده واقعا نمیدونم چی بگم بخش ترسناک اینجاست که ظاهرا این بهترین ترجمه است

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

حجم

۲۴۲٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۸۸ صفحه

حجم

۲۴۲٫۷ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۹۷

تعداد صفحه‌ها

۱۸۸ صفحه

قیمت:
۲۰,۰۰۰
تومان