با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
انتخاب عشق؛ ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه

دانلود و خرید کتاب انتخاب عشق؛ ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه

۳٫۸ از ۹ نظر
۳٫۸ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب انتخاب عشق؛ ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه  نوشته  باربارا دی‌آنجلیس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب انتخاب عشق؛ ورود به رابطه‌ای جدید و آگاهانه

«تنها یک راه به بهشت هست؛ بر روی زمین، ما آن را عشق می‌نامیم.» باربارا دی‌آنجلیس معروف این بار هم با کتاب پرفروشش به استقبال زیباترین موهبت زندگی بشر رفته است؛ عشق، عشق و عشق، هدیه‌ای همیشگی است که او در کتاب‌هایش به شما می‌دهد. باربارا می‌گوید: «من قول دادم تا زندگی‌ام را صرف خدمت کردن به عشق، تسلیم شدن به عشق، آموختن و زیستن با عشق کنم. بیش از چهل سال از زندگی من، صرف ایستادن بر سر پیمان معنوی و یاری دادن به دیگران گذشته است تا خود را بیدار نگهدارند و به دیگران نیز در این راه، یعنی راه بیداری، یادآوری و یافتن راه عشق یاری برسانند.» «انتخاب عشق» کتابی درباره عشق‌ورزیدن آگاهانه در تمام ابعاد زندگی است. وقتی از راه‌های دشوار زندگی گذر می‌کنید و با چالش‌های پیش‌بینی نشده روبه‌رو می‌شوید، این عشق است که به موهبت نجات‌دهنده‌ای برای شما تبدیل می‌شود. عشقی که برای داشتن آن نیاز ندارید با فرد خاصی رابطه عاشقانه داشته باشید بلکه عشق آتشی است که از درون شما می‌جوشد. دی‌آنجلیس در این کتاب بر نیاز امروزین بشر به عشق‌ورزی تاکید کرده است. او معتقد است اکنون بیش از هر زمان دیگر، انتخاب عشق یک عمل جدی معنوی و خدمت بزرگی به سیارهٔ ما و نوع بشر است. باربارا در این کتاب سه بخشی با تمرینات و فعالیت‌هایی که در مسیر عشق‌ورزی معرفی می‌کند، شما را از موهبت بزرگ عشق بیش از پیش بهره‌مند می‌سازد و کمک می‌کند که آن را نه با قوای ذهنی بلکه با اعماق وجود خود درک کنید، آن را با عمل خود همراه کنید تا حکمتی را که از این ادغام ظهور پیدامی‌کند، به‌تمامی دریابید. کتاب «انتخاب عشق» نیز مانند هر هدیه‌ای برای این نیست که تنها نگاهی به آن بیندازید و تحسین‌اش کنید بلکه برای این است که آن را باز کنید، از آن بهره‌مند شوید و با آن زندگی کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
lale
۱۳۹۷/۱۲/۰۱

ترجمه بسیار ضعیفی داره. ولی درکل کتاب خوبیه

moon
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

نویسنده کتاب مورد تحسیت قرار گرفته.نوشته هایش خوب است اما اغراق گویی گاهی اوقا آدم را دلزد میکند.به علاوه اینکه انقدر که تعداد صفحات زیاد است آدم حوصله اش سر رفته و نمیخواند. بهتر است کتاب واقعی اش خریداری شود

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۴)
شما نمی‌توانید واقعاً عشق را در هیچ جایی به‌جز درون خودتان «پیدا کنید».
Forest ♂️
شما برای عاشق بودن الزاماً نیازی ندارید که با فرد خاصی رابطهٔ عاشقانه داشته باشید. نیازی ندارید که بر ترس‌های‌تان برای عشق ورزیدن غلبه کنید. شما نیاز ندارید که از درد عشق گذشته به طور کامل شفا پیدا کنید. تمام آن چیزی که نیاز دارید این است که احساس کنید عشق چیزی است که از پیش، درون شما را به آتش کشیده است؛ آتشی که جرقه‌های آن خاموش‌شدنی نیست. اهمیتی هم ندارد که چقدر توفان‌ها تلاش کرده‌اند روشنایی آن را خاموش کنند.
دلتنگ ماه
«کسی که خود را از عشق مملُو می‌سازد کسی است که وجود خود را از خدا پُر می‌کند.» آگوستین قدیس
معجزه ی سپاسگزاری
«جریان باد وجود شما روی اقیانوس قلب من، موج‌های شگفت‌انگیزی می‌سازد!»
دلتنگ ماه
عشق همیشه در شما وجود دارد، اما گاهی اوقات این عشق به شکل موج بلند می‌شود و شما ناگهان آن را «احساس» می‌کنید.
Forest ♂️
«همهٔ ما برای عشق ورزیدن به دنیا آمده‌ایم. این، اصل و تنها هدف وجود است.» بنجامین دیزرائیلی
Forest ♂️
منتظر نمانید تا عشق شما را انتخاب کند. شما می‌توانید در هر لحظه، عشق را انتخاب کنید.
Forest ♂️
وقتی تلاش می‌کنیم تا خود را از احساساتی که از پیش داشته‌ایم دور کنیم، درعمل، داریم خود را از فرآیند درمان دور می‌کنیم.
Forest ♂️
«وقتی من آنچه را که هستم کنار می‌گذارم، آن چیزی می‌شوم که می‌توانم باشم. وقتی آنچه را که دارم کنار می‌گذارم، آنچه را که نیاز دارم دریافت می‌کنم.» دائودِ جینگ
شاهین
«ایمان، وفاداری به یک مکان مقدّس نیست بلکه زیارت بی‌پایان قلب است.» آبراهام جوشوا هِسکِل
Forest ♂️

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۸
تعداد صفحات۳۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۷۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۰/۱۸