با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دعای دریا

دانلود و خرید کتاب دعای دریا

۴٫۱ از ۲۴۳ نظر
۴٫۱ از ۲۴۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دعای دریا  نوشته  خالد حسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دعای دریا

«دعای دریا» تازه‌ترین اثر خالدحسینی، نویسنده افغانستانی رمان معروف «بادبادک‌باز» است. حسینی داستان این کتاب را از پایان غم‌انگیز آلان کردی، پسرک پناهجوی سه ساله‌ای الهام گرفته است که در سپتامبر ۲۰۱۵ به همراه خانواده‌اش، در تلاش برای فرار از جنگ خانمان‌سوز سوری، در دریای مدیترانه غرق شد. زمانی که جسم بی‌جان آیلان کردی در ساحل ترکیه پیدا شد، تصاویر دلخراش آن واکنش‌های جهانی را برانگیخت و این کودک را به نمادی تراژیک از بحران سوریه تبدیل کرد. از زمان مرگ این کودک خردسال، حداقل ۸۵۰۰ نفر دیگر در دریای مدیترانه جان خود را از دست داده‌اند. مهاجری سوری که با همسر و کودکش در حال فرار از جنگ و مصیبت به سوی اروپاست، خانواده‌اش را با قایق از سوریه خارج کرده است و در واگویه‌های خود مدام دعا می‌کند که آب‌های وسیع دریا، فرزندش را ایمن نگه دارد. این کتاب مصور همزمان با نسخه انگلیسی آن به سه زبان فارسی، پشتو و ازبکی منتشر شده است. خالد حسینی عواید حاصل از فروش جهانی اثر را به آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد اهدا کرده است.
S
۱۳۹۷/۰۷/۲۵

مروان مادرت امشب اینجاست. با ما در این ساحل سرد و مهتابی. در میان هق هق کودکان و مادران نگرانی که همزبان ما نیستند. افغان ها، سومالیایی ها،عراقی ها، اریتره ای ها و سوری ها. همه ما بی تابانه در انتظار

- بیشتر
مریم بانو
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

غمگین اما واقعی... همیشه و حتما نباید یه کتاب چند صد صفحه ای باشه و ازش جملات قصار پیدا کنیم... با کتاب خوندن فضاهای مختلف رو تجربه می کنیم و احساسات متفاوت رو درک می کنیم و جور دیگه ای

- بیشتر
سادات
۱۳۹۷/۰۷/۲۷

خالد حسینی پدیده قرن ما

motahareh
۱۳۹۷/۰۷/۲۷

خیلی زیبا بود 😭 مرسی از طاقچه 👌🏻

farez
۱۳۹۷/۰۷/۲۷

احساس غریبی بهش داشتم. بدون امید.... تلخ......

k.t
۱۳۹۷/۰۷/۲۸

روایتی از تلخی آوارگی و جنگ.... تصویر هارو دوست داشتم و تصویر سازی هارو بیشتر ....

shahab
۱۳۹۷/۰۹/۱۳

مثل همیشه عالی ولی متفاوت

عشق یعنی کتاب
۱۳۹۹/۰۲/۲۷

داستانی بسیار زیبا و غم انگیز که هرکسی رو به فکر فرو می بره

Shinigami
۱۳۹۸/۱۱/۰۶

جنگ واقعا ترسناکه، برای هیچ ملتی آرزوش نمیکنم... دوستانی که از این کتاب خوششون اومد میتونن انیمه ی Grave of ‌Firelies (مدفن کرم های شب تاب) رو هم تماشا کنن... بعد از دیدنش بیشتر از هرچیزی از جنگ متنفر میشین.

- بیشتر
سارا
۱۳۹۷/۰۷/۲۶

من با تخفیف100%دانلود کردم و خوندم خیلی خوشم اومد من که دوستش داشتم

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۲
تعداد صفحات۲۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۲,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۷/۰۲