با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تمرکز

دانلود کتاب تمرکز

۴٫۱ از ۲۷ نظر
۴٫۱ از ۲۷ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تمرکز

کتاب «تمرکز»، نوشته دانیل گلمن (-۱۹۴۶)، تحلیلگر اقتصادی آمریکایی است. نویسنده کتاب پرفروش «هوش عاطفی» در این کتاب به راز مهم عملکرد عالی، یعنی توجه و تمرکز می‌پردازد. توجه و تمرکز در واقع مثل یک عضله است. هرچقدر بیشتر از آن استفاده کنید قو‌ی‌تر می‌شود. ولی اگر آن را کم به‌کار بگیرید ضعیف‌تر خواهد شد.

در این کتاب دکتر گلمن، در عصری که عوامل مختلف باعث حواس‌پرتی و گیجی ما می‌شوند و همواره در معرض بمباران اطلاعات هستیم، به تجزیه و تحلیل توجه و تمرکز می‌پردازد. او معتقد است کسانی که می‌خواهند در هر زمینه، از جمله ورزش، تحصیل، هنر و کسب و کار بر دنیای درونی خود، دیگری و جامعه تمرکز خوبی داشته باشند، باید به تمرین تمرکز ذهنی بپردازند و از شکست‌های خود درس بگیرند و عواطف مثبت داشته باشند.

در این اثر با آناتومی توجه آشنا می‌شوید و پایه و اساس آن را می‌شناسید. روش‌های رسیدن به خودآگاهی را می‌آموزید و یادمی‌گیرید چگونه احساس دیگران را بخوانید و عملکرد هوشمندانه داشته باشید، مدیری با تمرکز بالا باشید و آینده‌نگرانه عمل کنید. گلمن همچنین در این کتاب به افراد توصیه می‌کند که نه تنها به مشکلات شخصی خود، بلکه به مشکلات دنیای بیرونی و آینده نیز توجه داشته باشند و همیشه به مسیر پیش رو بنگرند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۹)
فرزانه رضایی
۱۳۹۹/۰۷/۱۸

بخش اول کتاب تا فصل ۵ خیلی جذاب و علمی بود.

maryam
۱۳۹۹/۰۷/۱۳

کتاب خیلی زیاد حاشیه وپرگویی داره،به راحتی ازصحبت اصلی دورمیشه،به نظرم کتاب کارعمیق کاربردی ومفیدترهست.

کاربر ۱۵۶۶۸۹۱
۱۳۹۹/۰۲/۲۴

اسم کتاب و روایتی که از خلاصه کتاب از پادکست بی پلاس شنیدم باعث شد انتظاراتم از کتاب بیشتر باشه حداقل انتظار داشتم راهکار کاربردی برای افزایش تمرکز پیشنهاد بده که چنین چیزی رو در کتاب ندیدم. اواخر کتاب بیشتر

- بیشتر
معین
۱۳۹۹/۰۲/۰۹

کتاب خیلی خوبی بود روانشناسی از افراد موفق و روش رسیدن بهش ارائه میده ، کاربردی ✌

amirrezayusefi
۱۳۹۹/۰۲/۰۶

ناخالصی زیاد داشت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۸
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۰۸