با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رسانه

دانلود و خرید کتاب رسانه

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب رسانه  نوشته  هلن کاتز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب رسانه

«رسانه» کتابی نوشته هلن کاتز درباره دنیای ارتباط و رسانه است. دنیای رسانه شامل رادیو، اینترنت، تلویزیون، روزنامه‌ها، مجلات و تابلوهای تبلیغاتی است. اگرچه رادیو را برای گوش دادن به موسیقی، روزنامه را برای خواندن آخرین اخبار، تلویزیون را برای تماشای یک برنامه انتخاب کردید، اما حقیقت این است که اطلاعات را از طریق ابزاری ارتباطی یا همان رسانه دریافت کرده‌اید. با توجه به گستردگی مفهوم رسانه، در حقیقت ما روزانه با صدها رسانۀ متفاوت در تماس هستیم. رسانه‌ها نقش مهمی‌در زندگی ما ایفا می‌کنند. آن‌ها کمک می‌کنند تا دو نیاز اساسی یعنی «اطلاع رسانی» و «سرگرمی»، برای مخاطب تأمین شود. وقتی مایلیم از آخرین اخبار جهان، یا آنچه در بازارهای مالی اتفاق افتاده است مطلع شویم بدون شک به سراغ انواع رسانه می‌رویم. هلن کاتز در این اثر که هشت فصل دارد به کاوش در دنیای بی‌انتها و جذاب رسانه پرداخته است. چیستی رسانه، رسانه‌ها در موقعیت بازاریابی، ایجاد هدف‌های رسانه‌ای بهینه، شناسایی رسانه‌ها، ساختن برنامه، انجام خریدهای رسانه‌ای و ارزیابی برنامه رسانه‌ای از مباحث عمده این کتاب‌اند که مطالعه آنها برای دانشجویان علوم ارتباطات و تمامی علاقه‌مندان به موضوع رسانه در دنیای امروز جذاب و مفید خواهد بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mona
۱۳۹۷/۱۱/۱۱

به نظرم کتاب به اشتباه رسانه نام گرفته و بیشتر درباره ی بازاریابی و فروش هستش. من این کتاب رو به دوستانی که به دنبال آشنایی با رسانه ها هستند پیشنهاد نمیکنم.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۲۱
تعداد صفحات۲۳۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۶/۲۱