با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چطور گرسنه هستیم

دانلود و خرید کتاب چطور گرسنه هستیم

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چطور گرسنه هستیم  نوشته  بابک مظلومی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب چطور گرسنه هستیم

«چطور گرسنه هستیم» مجموعه‌ای از داستان‌های کوتاه، نوشته دیو اگرز، نویسنده و ویراستار معاصر آمریکایی است. اگرز تاکنون برنده جوایزی چون جایزه مدیسی، جایزه ایمپک دوبلین و جایزه کتاب لس‌آنجلس تایمز شده و یکی از بهترین نویسندگان جوان آمریکایی در حال حاضر است. داستان‌های این مجموعه حکایت بی‌قراری و عطش خاموش‌نشدنی روح آدمی نسبت به دانایی، عشق و آرامش است. شاید نام کتاب نیز برای نشان دادن همین ویژگی آدمی انتخاب شده است. عنوانی که نام هیچ یک از داستان‌های مجموعه نیست اما پیوند دهنده محتوای درونی آنها است. نام برخی از این داستان‌ها عبارتند از: یکی دیگر، آرام، وقتی زوزه کشیدن را یاد گرفتند، من و مادرت، پس از اینکه به رودخانه پرت شدم و پیش از اینکه غرق شوم. دیوید اگرز در سال ۲۰۰۵ توانست دکترای افتخاری ادبیات را از دانشگاه براون دریافت کند. از دیگر آثار او «حالا می‌فهمی چه فرز هستیم» و «زیتون» است که برای نگارش اولی نامزد دریافت جایزه پولیتزر شد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
لئون
۱۳۹۸/۱۰/۱۷

تو تفنگی داری و من گرسنه ام. تو می توانی تفنگی داشته باشی و هزاران هزار گلوله ، و می توانی که همهٔ آن ها را در بدن نحیف من شلیک کنی. تو می توانی تفنگی داشته باشی و هزاران

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۱۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۲/۰۴
تعداد صفحات۲۱۶صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۲/۰۴