با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽارﺷﺪ ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ)

دانلود و خرید کتاب طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽارﺷﺪ ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽارﺷﺪ ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ)  نوشته  مهران فرج‌اللهی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب طراحی و توسعه آموزش تعاملی مبتنی بر وب (ﮐﺎرﺷﻨﺎﺳﯽارﺷﺪ ﻋﻠﻮم ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ)

«طراحی و توسعهٔ آموزش تعاملی مبتنی بر وب» اثر دکتر مهران فرج‌اللهی، دکتر فروزان ضرابیان و آزاده زارع از کتاب‌های تخصصی کارشناسی ارشد علوم تربیتی دانشگاه پیام نور است. این کتاب سعی بر آن دارد تا با ادغام مثال‌های مربوط به زمینه‌های کمی با مثال‌های شاخه‌های علوم انسانی و علوم مهارت‌محور و تخصصی گستره‌ای غنی از نمونه‌های کاربردی را، با تأکید بر افزایش تعامل و به‌کارگیری رویکرد تعاملی در آموزش، در اختیار فراگیران قرار دهد. کتاب در هشت فصل به نگارش درآمده‌است: فصل اول: یادگیری الکترونیکی و نقش تعامل در آن؛ فصل دوم: الگوها و اصول و استانداردهای طراحی آموزشی در محیط یادگیری الکترونیکی تعاملی؛ فصل سوم: طراحی اجزای اصلی دورهٔ آموزش بر خط مثال‌های کاربردی از طراحی سامانهٔ مدیریت یادگیری الکترونیکی و کلاس برخط تعاملی؛ فصل چهارم: اصول طراحی دیداری در دورهٔ آموزشی برخط تعاملی؛ فصل پنجم: طراحی فعالیت‌های یادگیری مشارکتی ایجاد انگیزش در فراگیران محیط‌های آموزش مجازی تعاملی؛ فصل ششم: فعالیت‌ها و ابزارهای تعاملی: طراحی فعالیت‌های یادگیری مشارکتی و مستقل؛ فصل هفتم: برنامه‌های درسی و طرح درس، انتخاب دروس و سناریوی محتوای الکترونیکی دوره‌های مجازی؛ فصل هشتم: سنجش و بازخورد در دوره‌های برخط.
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
برای یادگیری فعال میگل و مک فرسون (۲۰۰۵) و الگوی طراحی محیط یادگیری مجازی باتیستا و مارتینز (۲۰۰۶)، بررسی می‌شود (ضرابیان، ۱۳۹۳) ۲ـ۲ الگوی اکتشافی طراحی آموزش مجازی بیک و شورنیک الگوی اکتشافی آموزش
کاربر ۳۱۷۰۸۲۸

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۱۶
شابکundefined
تعداد صفحات۳۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۵/۱۶