با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تطابق؛ چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود

دانلود و خرید کتاب تطابق؛ چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب تطابق؛ چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود  نوشته  تیم هارفورد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب تطابق؛ چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود

«تطابق» یا کتاب «چرا موفقیت همیشه از شکست شروع می‌شود؟» کتابی در زمینه کسب و کار و موفقیت نوشته تیم هارفورد اقتصاددان و محقق برجسته است. «در این کتاب یادمی‌گیریم چطور با شورشیانی بجنگیم که البته آنها هم مقابله به مثل خواهند کرد؛ چطور ایده‌های مهم را تقویت کنیم باوجودی که حتی فکر کردن به آنها نیز سخت به نظر می رسد؛ چطور یک اقتصاد را به نحوی بازسازی کنیم که بتواند در برابر تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد، یا اینکه چطور بتوانیم کشورهای فقیر را ثروتمند کنیم؛ چطور بتوانیم جلوی بانکداران شارلاتان را بگیریم و نگذاریم سیستم بانکداری را مجدداً نابود کنند. اینها مشکلاتی پیچیده، با سرعت بسیار زیادی هستند که در دنیایی پیچیده و سریع‌التغییر وجود دارند. ادعای من این است که این مسائل بیش از آنچه فکر می‌کنیم به هم مربوط هستند. جالب است که اینها حتی با مشکلات کوچکتر زندگی‌های ما هم وجه مشترکی دارند. زمانی که این نوع مشکلات حل شوند، چیزی مثل معجزه رخ داده ‌است.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
kokab khanom
۱۳۹۹/۰۳/۲۰

واقعا هم نویسنده و هم مترجم سنگ تموم گذاشتن...خیلی من نگارش کتابشو دوست داشتم بنظرم نویسنده خیلی اولا مثالهای خوبی رو انتخاب کرده ثانیا طوری بیانشون کرده که برای منی هم که فلان شخص رو نمیشناسم جا میفته که دستاورد

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲۶)
اپل هم علی‌رغم تکمیل کامپیوتر "آسان کار"، در دههٔ ۱۹۸۰ به مایکروسافت باخت (البته بعداً به بازار بازگشت و شروع به فروش موسیقی، آیپاد و تلفن کرد). خود مایکروسافت در برابر اینترنت غافلگیر شد و جنگ موتور جستجو را به گوگل باخت و ممکن است در آینده‌ای نزدیک جایگاه محکم خود را در بخش نرم‌افزار نیز به کلی از دست بدهد.
kokab khanom
رهبران خوب مشاوران متخصص را دور خود جمع می‌کنند و به سراغ داناترین افراد می‌روند که دقیق‌ترین دیدگاه‌ها را برای مشکلات روز داشته باشند.
kokab khanom
یکی از کشف‌های جالب تت‌لاک این بود که متخصص‌های معروف‌تر (آنها که زمان زیادی را به شرکت در برنامه‌های تلویزیونی می‌گذرانند) از همه نالایق تر هستند.
kokab khanom
چند دهه طول کشید تا توستر آشنای نان بالا انداز رخ بنماید، زمانی که خیلی از شرکت‌ها یا این بازار را رها کرده یا ورشکست شده بودند.
kokab khanom
فرایند تکامل بین کشف راه جدید و استفاده از راه آشنا توازن بسیار خوبی ایجاد کرده است.
kokab khanom
«هیچ نقشهٔ جنگی در برابر اولین برخورد با دشمن به درد نمی‌خورند». آنچه مهم است این است که یک رهبر با چه سرعتی می‌تواند خود را با شرایط سازگار کند.
kokab khanom
«اصول پالچینسکی» تقسیم بندی کرد: اول، به دنبال ایده‌های جدید باشید و چیزهای جدید را امتحان کنید؛ دوم اینکه، زمانی که چیزی جدید را دنبال می‌کنید، آن را در مقیاسی انجام دهید که در صورت شکست، بتوانید جان سالم به در ببرید؛ سوم اینکه، به دنبال بازخورد باشید و همین طور که کار را ادامه می‌دهید از اشتباهات خود درس بگیرید. اولین اصل را می‌توان به طور ساده‌تر «تنوع» نامید؛ مورد سوم «انتخاب» است. اهمیت مورد دوم - قابلیت بقا -
kokab khanom
تنها بدترین حکومت‌های دیکتاتوری در جهان بوده‌اند که تا این حد راه هرگونه بازخورد را بر روی خود بسته بوده‌اند
kokab khanom
می‌خواهیم تمام خدمات عمومی مثل کوکاکولا باشد: همه شبیه به هم، همه خوب، اما چنین چیزی امکان ندارد.
kokab khanom
زمانی که یک مشکل حل نشده باقی می‌ماند یا دائماً تغییر می‌کند، بهترین راه مقابله با آن این است که رویکردهای متفاوتی به کار برده شود. اگر هیچ‌کس دست به کار متفاوتی نزند، باید تقلا کنیم تا راه جدید و بهتری برای انجام کارها پیدا کنیم. اما اگر قرار باشد تنوع را قبول داشته باشیم، باید بپذیریم که برخی از این رویکردهای جدید به خوبی کار نخواهند کرد. بیان این رویکرد توسط یک سیاستمدار یا مدیر ارشد چندان جالب نیست.
kokab khanom

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۲۹۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۰۷/۱۲