با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب عروس شب‌های پاریس اثر اشرف اعتماد

دانلود و خرید کتاب عروس شب‌های پاریس

۱٫۶ از ۷ نظر
۱٫۶ از ۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب عروس شب‌های پاریس  نوشته  اشرف اعتماد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب عروس شب‌های پاریس

رمان «عروس شب‌های پاریس» اثری از اشرف اعتماد است. در بخشی از داستان این‌گونه می‌خوانید: ماه منیر با یه دسته گل زیبا روی صندلی فرودگاه نشسته بود و انتظار می‌کشید. بلندگوی فرودگاه، فرود هواپیمایی را که از آلمان به مقصد ایران حرکت کرده بود، اعلام کرد. ماه منیر که از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت، آهسته آهسته با کمر خمیده به طرف دری که محل ورود مسافرین بود، حرکت کرد. عینکش را کمی جابه‌جا کرد و با دقّت به مسافرین نگاه کرد تا شاید بتواند نوهٔ عزیزش را ببیند. مریم از دور ماه منیر را دید و شناخت و با عجله در حالی‌که چمدان چرخدارش را به دنبال خود می‌کشید، به طرف ماه‌منیر آمد و دستش را دور گردن مادربزرگ حلقه کرد و کلّی لُپ‌های چروکیدهٔ ماه منیر را بوسید. ماه منیر دسته گل را به آغوش نوه‌اش داد و با هم به طرف در خروجی فرودگاه حرکت کردند. مادر مریم دو سال پیش به رحمت خدا رفته بود و او با پدرش در آلمان زندگی می‌کرد. یکی از برادرهایش در کانادا پزشک بود و برادر دیگرش در اتریش تحصیل می‌کرد. چند سال یک‌بار مریم به ایران می‌آمد و مهمان خانهٔ مادربزرگش می‌شد. ماه منیر علاقهٔ زیادی به مریم داشت. مریم مهربان‌ترین نوه‌اش بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
نیتا
۱۳۹۷/۰۸/۲۶

داستان بی محتوا، نثر بد و فاقد هرگونه ارزش ادبی. توصیفات طولانی و بی حاصل در خط روایی داستان... در مجموع اصلا ارزش خواندن و وقت گذاشتن ندارد.

فانی
۱۳۹۹/۰۸/۱۸

خدایی نثرش افتضاحه.مثل سرگذشت نوشته های اینستاییه.

دنيا
۱۴۰۰/۰۲/۲۲

اصلا ارزش خوندن نداره من نمیدونم چطور این کتاب چاپ شده

Ghaasedak E
۱۴۰۰/۰۵/۰۸

به نظر می‌امد نویسنده مجبور بوده داستانی بنویسه، بناءبراین ملغمه‌یی از بدبختی‌ها درست کرده از اول تا آخر. به جز یکی دوتا همه شخصیت‌ها بدذات، و در مواقع اضطراری ناگهان کمک از آسمان نازل می‌شه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۵
شابکundefined
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۴/۲۵