با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
روانشناسی رشد؛ مفاهیم بنیادی در روانشناسی نوجوانی و جوانی

دانلود و خرید کتاب روانشناسی رشد؛ مفاهیم بنیادی در روانشناسی نوجوانی و جوانی

۴٫۵ از ۲ نظر
۴٫۵ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب روانشناسی رشد؛ مفاهیم بنیادی در روانشناسی نوجوانی و جوانی  نوشته  حسن احدی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب روانشناسی رشد؛ مفاهیم بنیادی در روانشناسی نوجوانی و جوانی

نوجوانی ‌چیست؟ سوالی که در طول این کتاب «کتر حسن احدی» و «دکتر نیکچهر محسنی» به آن از جنبه‌های مختلف پاسخ می‌دهند. کتاب «روانشناسی رشد» در بخش‌های مختلف موضوعاتی مانند، مفهوم بحران، فیزیولوژی دوران بلوغ، بلوغ جنسی، جامعه و نوجوان، طغیان‌های جوانان و مسائل مربوط به خانواده و کمبودهای عاطفی نوجوانان را بررسی می‌کند. دکتر حسن احدی مؤسس مقطع دکتری روانشناسی در واحد علوم و تحقیقات و «دکتر نیکچهر محسنی» دارای مدرک دکترای روانشناسی از دانشگاه سوربن پاریس؛ این کتاب سودمند را برای والدین و کسانی که با نوجوانان در ارتباط هستند، تالیف کرده و راه‌کارهایی را در کنار کمک به شناخت این دوره از رشد، در اختیار آنها قرار داده‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Edoardo
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

نکات باحالی رو گفته بود! مثلا اینکه نوجوونا یه زبان مخصوص برای خودشون انتخاب میکنند چرا؟! برای طرد خونواده و همچنین چون در این حالت حس خفنانه و مرموز بودن و قدرت، بهشون دست میده !! دقیقا مثل خواهر نوجوان من!

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۴/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۱۵۰-۸۰-۶
تعداد صفحات۲۸۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۷/۰۴/۰۱
شابک‌‫‬‭۹۷۸-۹۶۴-۵۱۵۰-۸۰-۶