با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شفقت و ذهن‌آگاهی؛ نگاهی نو به چالش‌های زندگی

دانلود و خرید کتاب شفقت و ذهن‌آگاهی؛ نگاهی نو به چالش‌های زندگی

۳٫۸ از ۵ نظر
۳٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شفقت و ذهن‌آگاهی؛ نگاهی نو به چالش‌های زندگی  نوشته  حمیدرضا نوری  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب شفقت و ذهن‌آگاهی؛ نگاهی نو به چالش‌های زندگی

«شفقت و ذهن‌آگاهی، نگاهی نو به چالش‌های زندگی» کتابی نوشته حمیدرضا نوری درباره دو محصول نوین روان‌شناسی یعنی شفقت و ذهن‌آگاهی است. این دو همچون دوبال در آسمان زندگی پرتلاطم امروزی برای ما هستند که با داشتنشان می‌توانیم با آغوش باز به استقبال دردها و مشکلات برویم و در نهایت با متانت و خردمندی با آنها برخورد کنیم. حمیدرضا نوری روان‌شناسی است که این رویکرد درمانی یعنی شفقت و ذهن اگاهی را برای درمان مراجعان خود استفاده کرده و نتایج فوق العاده آن را دیده‌است. پس در این کتاب با دستاوردهای او همراه شوید تا به زندگی سالم‌تر و آرامش برسید: «مفاهیم این کتاب گاهی ممکن است برای شما گیج کننده به‌نظر برسد به‌طوری‌که حتی شما نسبت به کارایی آن‌ها تردید پیدا کنید، اما پژوهش‌های بسیاری به اثرگذاری آن‌ها صحه گذاشته‌اند. از چندین سال پیش تحقیقات گسترده‌ای بر روی مبحث شفقت با خود با بیش از ۲۰۰ مقاله و پایان‌نامه انجام گرفته و از سال ۲۰۰۳ منتشر شده است و این تحقیقات به شکلی وسیع، رو به رشد هستند.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
صبا۶۴
۱۳۹۷/۰۶/۰۹

محتوای کتاب بسیار مفیده. ترجمه یه جاهایی نیاز به روان‌تر شدن داره، گرچه از نظر مفهومی معنا رو درست منتقل می‌کنه.

بهار
۱۴۰۰/۰۲/۳۰

به نظرم کتاب نیاز به ویرایش مجدد داره یا ممکنه نسخه کتابی که در طاقچه ارائه شده اینطوری باشه. همچنین استفاده از منابع متعدد باعث شده روانی متن به هم بخوره و متن منقطع بشه. کیفیت تصاویر در این نسخه

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۰
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۱/۱۰