با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدرت جذابیت (چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟)

دانلود و خرید کتاب قدرت جذابیت (چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟)

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدرت جذابیت (چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟)  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قدرت جذابیت (چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟)

«قدرت جذابیت» یا «چگونه در هر موقعیتی بر دیگران مسلط شویم؟» کتابی درباره جذابیت و چگونگی استفاده از آن نوشته برایان تریسی و ران آردن است. در این کتاب خواهید خواند که ۸۵ درصد راز موفقیت در توانایی شما برای برقراری ارتباط است و درصد زیادی از این توانایی به جذاب بودن شما بازمی گردد. توانایی شما برای جذاب بودن، یعنی به طور صادقانه فردی دوست‌داشتنی و خوشایند بودن، احتمالا نسبت به سایر ویژگی‌های رفتاری ارزشمند، درهای بیشتری را باز خواهد کرد. افراد بیشتری شما را دوست خواهند داشت و از شما به گرمی یادمی‌کنند؛ بیشتر مایلند شما را ببینند؛ به حرف‌های شما گوش کنند، با شما باشند و شما را در جمع‌های خود دعوت کنند. در این اثر با حقیقت ساده جذابیت آشنا می‌شوید و تمرین‌هایی را فرامی‌گیرید که با کمک آنها می‌توانید اثرگذاری خود بر دیگران را به طرز شگفت‌آوری بیشتر کنید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
آرزو آرزویی
۱۳۹۸/۱۲/۲۸

من قبلا اینو خوندم خوب بوده

Arzandi
۱۳۹۷/۰۴/۱۱

ترجمه به شدت ضعیف و رو مُخ اصلا توصیه نمیکنم. 😒

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳)
اعتبار شما، یعنی چگونگی تفکر و صحبت کردن مردم درباره شما زمانی که کنار آنها حضور ندارید ارزشمندترین سرمایۀ فردی و حرفه‌ای شما است
hamid omrani
عمیق‌ترین آرزو و اشتیاق طبیعت انسانی نیاز به احساس ارزشمندی و ارزش قائل شدن است. بنابراین راز جذابیت ساده است: در دیگران احساس مهم بودن را به وجود بیاورید!
reza-rk
«وقتی که ایوان با کسی صحبت می‌کند گویی مدتهاست که او را می‌شناسد. از نظر او کسی جز آن فرد در دنیا وجود ندارد. و زمانی که به حرفهایش گوش می‌دهد طوری رفتار می‌کند که گویی هر کلمه‌ای که می‌گویی، برای او مهم بوده و به توجه کامل او نیاز دارد.»
حسین(ع) همه جا با ماست

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰۰-۸۱۳۷-۸۰-۱
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۷/۰۲
شابک۹۷۸-۶۰۰۰-۸۱۳۷-۸۰-۱