با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود و خرید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

۴٫۰ از ۵۳ نظر
۴٫۰ از ۵۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید  نوشته  ناپلئون هیل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید نوشته ناپلئون هیل، از پیشگامان انتشار کتاب در حوزه‌های موفقیت و خودیاری است. او نتیجه سال‌ها مصاحبه با افراد موفق و ثروتمند را به شکل کتابی خواندنی درآورد که از راه‌های جذب ثروت صحبت می‌کند.

این کتاب در سال ۱۹۳۷منتشر شد و ۱۵ میلیون نسخه از آن به فروش رسید. اما تا امروز فروش آن به بیش از صد میلیون نسخه رسیده است.

نسخه صوتی این اثر را با ترجمه مهین خالصی و صدای گرم آرمان سلطان‌ زاده، یکی از گویندگان توانای کشور می‌شنوید.

درباره کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید

تا پیش از قرن بیستم، راه و روش ثروتمند شدن را فقط عده خاصی می‌دانستند و آگاهی از قواعد آن در انحصار خودشان بود. اما ناپلئون هیل با انتشار کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به مردم کمک کرد تا از این راز آگاه شوند و برای ثروتمند شدن خودشان، کسب درآمد بهتر و بیشتر و در نهایت رسیدن به رفاه مالی قدمی بردارند.

البته نکته دیگری را هم درباره این کتاب باید در نظر داشت. اگرچه ممکن است لفظ ثروتمند شدن در ابتدا، ثروت مالی را به ذهن متبادر کند اما نباید فراموش کرد که ثروت می‌تواند داشتن احساس خوشبختی، قرار گرفتن در یک رابطه سالم و سازنده، رسیدن به موفقیت در زمینه اهداف شخصی و ... را شامل شود.

با نگاهی به این کتاب و آشنا شدن با اندیشه‌های ناپلئون هیل این مفاهیم را بهتر درک می‌کنیم.

حتما همه شما این جمله مشهور را شنیده‌اید: «برای ثروتمند شدن باید یاد بگیرید مانند ثروتمندان فکر کنید.» این جمله اساس و تئوری بسیاری از کتاب‌های موفقیتی است که در سراسر دنیا منتشر می‌شوند. اما مفهوم حقیقی آن چییست؟

ناپلئون هیل معتقد است که برای ثروتمند شدن، باید ذهنیت ثروتمندان را داشت. همانطور که برای موفق شدن باید یاد بگیریم چطور مانند افراد موفق فکر کنیم. اگر قبل از انجام هرکاری ذهنمان به سمت شکست خوردن برود، مطمئنا نتیجه‌ای جز شکست نمی‌گیریم.

بنابراین ما باید بیاموزیم مانند ثروتمندان فکر کنیم و ذهنیتمان را تغییر دهیم تا به آهنربایی تبدیل شویم که ثروت را به خود جذب می‌کند. او در حین نوشتن این کتاب اصولی را تدوین کرده است که به مخاطبان کمک می‌کند تا در مسیر تغییر ذهنیت و تبدیل آن به ذهنیت یک فرد ثروتمند، قدم بگذارند.

هر فصل از کتاب رازی را با ما درمیان می‌گذارد و هر راز ما را یک قدم به سمت ثروت جلو می‌برد.

چرا باید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را گوش کنیم؟

شاید از خودتان بپرسید چرا باید کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را گوش کنیم؟ بد نیست نگاهی به تاریخچه و ماجرای نوشته شدن این کتاب بیندازیم.

ناپلئون هیل این اثر را در دوران رکود اقتصادی منتشر کرد. زمانی که کتاب منتشر شد استقبال گسترده‌ای از آن صورت گرفت. اما دلیلش چه بود؟

این کتاب حاصل ساعت‌ها پژوهش و مدت زمان بیست سال مصاحبه با افراد ثروتمند است. او قلم خوبی داشت. همین موضوع باعث شد تا در شغلی که داشت، یک پست جدید بگیرد؛ او سرپرست مصاحبه با افراد مشهور شد. این موضوع سرآغازی برای دیدار او با توماس ادیسون، هنری فورد، الکساندر گراهام‌بل و ... شد و نتیجه گفتگوها را به کتابی که اکنون در دست دارید، بدل کرد.

شنیدن کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی بیندشید و ثروتمند شوید برای تمام افرادی که دوست دارند با رازهای پول‌سازی آشنا شوند، مطالب جذابی دارد. اگر در طول روز زمان‌های مرده زیادی دارید که دوست دارید به صورت مفید پر شود، یک کتاب صوتی انتخاب کنید. چه کتابی بهتر از اثری که روش موفقیت را به شما نشان دهد؟

درباره ناپلئون هیل

ناپلئون هیل در ۲۶ اکتبر ۱۸۸۳ در ویرجینیا متولد شد. خانه‌‌ آن‌ها یک اتاق بیشتر نداشت و همیشه کثیف بود. ناپلئون از سن سیزده‌ سالگی به نوشتن برای روزنامه‌ها روی آورد و نام گزارشگر کوهستان را برای خودش انتخاب کرد.

او سعی کرد با پولی که از این راه به دست می‌آورد، خرج تحصیلش را بپردازد. با همین کار توانست وارد دانشگاه حقوق شود، اما از پس هزینه‌های برنیامد و آن را نیمه‌کاره، رها کرد.

ناپلئون هیل استعداد خوبی در نوشتن داشت، به همین دلیل کار مصاحبه با افراد مشهور را به او سپرده بودند. نتیجه‌ی سال‌ها تلاش و کار او تبدیل به کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید شد که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آن تا کنون فروش رفته است. از میان آثار دیگر ناپلئون هیل می‌توان به قوانین موفقیت و دینامیت مغزی را نام برد.

ناپلئون هیل از سال ۱۹۳۳ تا سال ۱۹۳۵ مشاور «فرانکلین روزولت» رئیس‌جمهور آمریکا بود. او در ۸ نوامبر ۱۹۷۰ از دنیا رفت.

درباره آرمان سلطان زاده

آرمان سلطان ‌زاده یکی از شناخته شده‌ترین گویندگان کتاب‌های صوتی است. او سال‌ها به اجرای نمایش‌های رادیویی پرداخته و پس از حضور در نشر «آوانامه»، از سال ۱۳۹۳ تا امروز ۲۰۰ کتاب صوتی را با صدای گرم و دلنشین خود به گوش ما رسانده است.

آرمان سلطان ‌زاده متولد سال ۱۳۶۶ در شهر بابل است. او از سال ۱۳۸۲ تحت نظر اساتیدی چون «علی محمدی کلاگر» و «عباس ابوالحسنی» فعالیت تئاتری خود را آغاز کرده و در ۳۰ تئاتر به عنوان بازیگر به ایفای نقش پرداخته است. هم‌چنین نویسندگی و کارگردانی ۴ اثر را در کارنامه‌ خود دارد. سلطان ‌زاده پس از آشنایی با «علی دنیوی ساروی» در سال ۱۳۸۸ به رادیو مازندران رفت و فعالیت خود را به عنوان بازیگر نمایش‌های رادیویی آغاز کرد.

آرمان سلطان ‌زاده را بیشتر به عنوان گوینده کتاب‌های صوتی می‌شناسیم؛ او در موسسه‌ آوانامه به عنوان گوینده و مدیر تولید مشغول به فعالیت است. آثار بسیاری از جمله همین کتاب را، می‌توانید با صدای او از طاقچه بشنوید. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۹)
عباس عباسیان
۱۳۹۸/۰۶/۱۰

سلام . ممنون به خاطر کتاب های خوب و زحمات شما. اگه میشه هزینه کتابها کمتر بشه خیلی خوب میشه که همه بتونن استفاده کنن

Morteza
۱۳۹۹/۰۸/۲۵

کتاب خیلی خوبیه در کنارش اثر مرکب رو توصیه میکنم و اینکه به اپ یه ویجت اگه اضافه بشه که پخش کتاب صوتی رو از روی صفحه بشه کنترل کرد خیلی خوبه

Ali Imani
۱۳۹۹/۰۴/۳۰

کتاب خوبیه ولی گوینده ش انگار داره کتاب ثروتمند ترین مرد بابل را دیکلمه می کنه و داستان تاریخی را بازگو می کنه. هیجان نداره

Aghil Tibash
۱۳۹۹/۰۹/۰۱

یک کتاب فوق العاده، یک ترجمه ای بی نهایت مبتدی ،صدای خوب ولی غیر حرفه ای.

شبنم
۱۳۹۸/۱۱/۱۶

خوبه

ehsan ghamari
۱۳۹۹/۱۰/۲۲

کتاب باارزشیه

کاربر ۲۷۵۲۸۷۹
۱۳۹۹/۱۱/۰۳

کتابی عالی

علیرضا کیقبادی
۱۳۹۹/۱۱/۱۸

بی نظیر ترین

dan79546
۱۳۹۹/۱۲/۰۱

عالیه عالیه ولی فقط از لحاظ گفتن اسم انسان های مشهور یکمی مورد داشت ولی عالی ترجمه عالی گوینده عالی

مهدی ابراهیمی
۱۴۰۰/۰۱/۲۵

ذهنیت و نگرش صحیح پایه ی اصلی برای باور صحیح ، هدف گذاری ، برنامه ریزی و اجرای صحیح برای دستیابی به هر هدف از جمله اهداف مالی است و این کتاب میتونه بخش زیادی از این نگرش رو در

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۰۷٫۶ مگابایت
زمان۱۰ ساعت و ۴۶ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۶۰۷٫۶ مگابایت