با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساده و درست آرزو کن

دانلود و خرید کتاب ساده و درست آرزو کن

۳٫۰ از ۴ نظر
۳٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساده و درست آرزو کن  نوشته  پیر فرانک  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساده و درست آرزو کن

پیر فرانک (-۱۹۵۳) در کتابش، «ساده و درست آرزو کن» می‌خواهد بگوید، قدرت افکار می‌تواند ما را به‌سمت هر آن‌چه درمورد خود و در زندگی روزمره می‌اندیشیم، جذب کند. «ما با افکارمان دستوراتی صادر می‌کنیم، بی‌تفاوت از این‌که آگاهانه یا به‌طور ناخودآگاه باشد.» آن‌چه ما سفارش می‌دهیم، آرزو می‌کنیم، درخواست می‌کنیم و یا حتی در موردش شک و تردید داریم، منحصراً از طریق قانون جذب صورت می‌گیرد و از آن‌جایی‌که این انرژی به‌طور کلی دارای اراده، خواست شخصی یا تفکر منطقی و اخلاقی نیست، همواره در جایی نمایان می‌شود که ما همسانش را ارسال کرده‌ایم. بخش کوتاهی از کتاب: علاقه، انگیزه و کشش (موارد مورد علاقه) جملات دستوری برای همه عالم هستند که آن‌ها را به‌سوی یک فرم از انرژی هدایت می‌کنند و با آن‌ها می‌توان به همه چیز واقعیت بخشید. آن چیزی که در زندگی‌مان از آن استقبال می‌کنیم، نخستین نگاه فرض کردن همان عشق و علاقه فراوان به آنچه است که با جملات بیان شده‌اند، بنابراین تاکیدهای آن هدف زندگی ما را قوت می‌بخشند. به‌طور طبیعی در واقعیت تاثیرهای بیشتر دارند. ما آن‌ها را با همه جملات اعتقادی شناسایی می‌کنیم، در کنار آن شک و تردیدهایی هستند که همیشه به‌طرف بالا حرکت می‌کنند، ما را از خوشبختی جدا کرده و خود را جایگزین می‌کنند. آن‌ها تمام زندگی‌مان را تغییر می‌دهند. ضمیر ناخودآگاه ما در دوراهی قرار می‌گیرد؛ به‌طور کلی تصورات ذهنی اساسی ما را دچار دگرگونی می‌سازند، زیرا تمنیات و درخواست‌هایمان دوباره اندیشه ما را دچار اختلال می‌کند؛ ولی موانعی مانند شک و تردیدها نیز دو برابر تصورات ذهنی ما را دچار اختلال خواهد کرد، زیرا آن تمنیات قلبی که ما همواره روی آن متمرکز هستم و از آن صحبت می‌کنیم، به‌طور عمیق در ذهن ما نهادینه شده است، می‌تواند تمام آن تصورات اساسی ما را تحت‌الشعاع قرار دهد. همچنین می‌توان این‌گونه بیان کرد که آن‌ها باورهای ما هستند و تنها از آن‌جایی‌که ما باور داریم، به مرحله ظهور می‌رسد، از این حیث ما را کمک می‌کند که هرچه سریع‌تر این خواسته‌ها به باورهایمان انتقال داده شود و به این وسیله همواره از طریق تکرار مکررات آرزوهایمان را وارد زندگی شخصی‌مان کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
📓میرزا رضا📚
۱۳۹۷/۰۶/۰۶

کتاب قانون رزونانس هم اضافه کنید

mahsa.m
۱۳۹۹/۱۱/۲۶

تا جایی که من متوجه شدم اشتباه نگارشی داره کتاب

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
انرژی تراوش‌یافته از تفکر در تلاش است تا مدام بر سر راه خود فقط با انرژی همسان خود برخورد و آن‌را جذب کند، درست همانی که با افکارمان در رزونانس (بازتاب افکار) است.
Dexter
«ما با افکارمان دستوراتی صادر می‌کنیم، بی‌تفاوت از این‌که آگاهانه یا به‌طور ناخودآگاه باشد.»
Dexter

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۷ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۱۴-۶
تعداد صفحات۱۲۷صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۷/۱۱
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۷۱۴-۶